Klub Fantasy a deskových her

Út 16:30 - 19:00

Praha 4

9-18 let, 18+

Turisticko-tábornický oddíl dětí a mládeže SRUB, z.s.

volno

Sdružuje děti a mládež ve věku 10 – 18 let, které spojuje zájem o hry na hrdiny, fantasy a sci-fi. Klub fantasy a deskových her je otevřen každé úterý v Praze 4 a několikrát do roka pořádá vícedenní akce. Na schůzkách a akcích hrají děti hry na hrdiny (Dračí Doupě, Talisman, Shadowrunn, Aréna aj.), získávají poznatky z literatury a filmů z oblasti sci-fi a fantasy, které si později mohou prověřit v různých soutěžích. Navíc se alespoň třikrát do roka účastní conů (setkání příznivců sci-fi a fantasy), kde se mohou setkat se spisovateli žánru sci-fi a fantasy, dozvědět se různé zajímavosti na přednáškách nebo změřit síly s jinými hráči na turnajích.
Pomocí tohoto klubu nabízíme neorganizovaným pražským dětem další alternativu trávení volného času. Vycházíme ze skutečnosti, že hry na hrdiny se v poslední době staly oblíbenou zábavou dětí a mládeže. Kromě toho, že fungují jako účinná relaxace, napomáhají také k rozvoji představivosti a tvořivosti, což jsou vlastnosti, které je potřeba u dnešních dětí podporovat.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
úterý 16:30 - 19:00 neuvedeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Pod Stárkou 1/388, 14000 Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Turisticko-tábornický oddíl dětí a mládeže SRUB, z.s.

Volnočasové aktivity pro děti a dětské rekreace. Volné kluby pro neorganizované děti, turistické a zájmové oddíly, víkendové akce, poznávací výlety, jarní a letní dětské tábory, celoroční a celotáborové motivační hry pro děti a mládež. Zaměření na pěší turistiku, cykloturistiku, vodní turistiku, tábornictví, ochranu přírody, tábornické dovednosti a zájmové kluby.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.