Ukažte své kroužky a tábory lidem

Věnujete se aktivitám pro děti a organizujte kroužky, kurzy nebo tábory? Chcete je nabízet a spravovat na webu, ale chybí Vám místo, kde byste měli vše pod jednou střechou? Právě takové místo Vám dáme.

Vytvořit účetZobrazit ceník

Jak to funguje?

U nás na portálu krouzkyatabory.cz zveřejníte své nabídky aktivit, rodiče je tam najdou a přihlásí své děti. Tak snadné to je.

Chcete vložit další termín kroužku? Upravit kapacitu pro přihlašování? Zjistit, kolik lidí se už přihlásilo a poznačit si úhrady? Odeslat newsletter? Odpovědět na dotazy rodičů? Sledovat docházku dětí? Vše, co potřebujete, nastavíte ve svém správcovském účtu přehledně a intuitivně.

Za každého zprostředkovaného zájemce si účtujeme provizi vypočtenou z ceny dané aktivity. Více najdete v našem ceníku.
Teď máte ale celý první rok zdarma.

Vytvoření
účtu

Rychlé založení a nastavení údajů o Vaší organizaci.

Vložení
aktivit

Nastavení cen, termínů, kapacity... vše na pár kliknutí.

Příjem objednávek

Přehledný seznam přihlášek, úhrad, docházku atd.

Co všechno Vám dáme

A proč se to vyplatí?

Protože budete vidět, o Vaše aktivity bude zájem a vše budete mít plně pod kontrolou. Protože ušetříte čas a místo zapisování přihlášek, úhrad, docházek atp. do Excelu to vše udělá náš systém efektivně za Vás. A Vy budete mít čas na další rozšíření Vašeho podnikání. Nebo se můžete věnovat dětem:)

Vytvořit účetZobrazit ceník

Ceník

Provize

10 % 0 %
provize z každé přihlášky

Vložení aktivit

Zvýraznění aktivit

Logo firmy

Firemní profil

Získejte první rok zdarma. Platí při registraci do konce roku.

Vložení aktivit a firemního profilu je zdarma navždy.

Začít inzerovat

Provize za zprostředkování zájemců: Provize se účtuje za každého zprostředkovaného zájemce o konkrétní aktivity - jedná se o rezervace termínů, prihlášky na aktivity a přihlášky na zkušební hodiny. Výše provize se vypočítává procentem z ceny dané aktivity. Minimalni provize je 90 Kč, pokud není uvedeno v ceníku jinak.

Garance: Pokud Vám zprostředkujeme zájemce, který k Vám ale na aktivitu nedorazí, stačí nám takový případ jednoduše reklamovat (dát nám o něm vědět).

Objednáním a využíváním služeb souhlasíte s obchodními podmínkami Clubs & Camps s.r.o. Uvedené ceny jsou bez DPH.