Tajemství vesmíru - 2019

2 termíny

Příměstské

Praha 2

6-12 let

Věda nás baví o.p.s.

volno

Objevujte s námi krásy a tajemství nekonečného vesmíru. Tento příměstský tábor pro všechny nadšené hvězdáře se stane nezapomenutelnou cestou za hranice zemské atmosféry.

Letošní téma: Vznik a vývoj vesmíru

Toto léto se vydáváme na dobrodružnou cestu po stopách vzniku a vývoje hvězdných soustav. Malí astronomové navštíví mnoho zajímavých tematických míst a samozřejmě jsou pro ně připraveny i astronomické experimenty, díky kterým si budou moci prohloubit své dosavadní znalosti. Astronomické experimenty, exkurze do hvězdáren s výkladem, pohybové aktivity, zábavné hry

Strava

pitný režim, oběd

Ceny

  • 3 325 Kč
  • 2 775 Kč  (1. týden v červenci 1.7.- 4.7.2019)

Termíny

Turnus od-do Poznámka
19.8. - 23.8.2019 Přihlásit se
26.8. - 30.8.2019 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Horská 2040/3, Praha 2, 12800 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Věda nás baví o.p.s.

Pořádáme vědecké kroužky, tábory a exkurze pro děti, kde se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a vyzkouší si, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malým vědcem. Děti provádějí experimenty, např. si postaví sopku, přistávací modul z balonků, jednoduchý kompas, lávovou lampu apod.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.