Příměstský tábor AJ pro děti 6-8 let začátečníci / mírně pokročilí, dopolední

0 termínů

Příměstské

Plzeň 3

6-8 let

EUFRAT Group, s. r. o.

už proběhl

Příměstský tábor pro děti 6 - 8 let začátečníci / mírně pokročilí, do 12:00, bez oběda. Úroveň od: A0 (úplný začátečník) do: A1 (falešný začátečník).

Příměstské tábory v JŠ Eufrat jsou plné zábavy! Přijdeš taky?

Chcete, aby si Vaši potomci užili o prázdninách plno zábavy, ale zároveň aby se naučili něco nového? Pak jsou příměstské tábory v JŠ Eufrat tou pravou volbou!

Výuku vede skvělý tým našich lektorů (kombinace českých lektorů a rodilých mluvčí), kteří mají bohaté zkušenosti s výukou dětí. Výuka probíhá zábavnou formou tak, aby se děti nenudily, neměly pocit, že prázdniny tráví „ve škole“, ale zároveň aby se nenásilnou formou dozvěděly spoustu nových informací a zlepšily si své jazykové schopnosti.

Lektoři při výuce využívají i moderní interaktivní tabuli, která je u dětí i teenagerů velice oblíbená a kromě studia jazyka se tak učí i pracovat s moderními technologiemi. Samozřejmostí je i pobyt venku na čerstvém vzduchu a škola hrou – tedy využívání různých poučných her při výuce.

Součástí tábora bude letos jako novinka i nacvičení a předvedení krátkého představení všeho, co se děti na táboře naučily.

Přijďte s námi strávit léto plné zábavy a získejte spoustu nových vědomostí! Naši lektoři se na Vás již velice těší!

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Pallova 42/8, 301 12 Plzeň 3

Fotogalerie

Provozovatel

EUFRAT Group, s. r. o.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.