Vodníci a hastrmani

0 termínů

Příměstské

Poříčí nad Sázavou

2-7 let

Mateřská škola MiniSvět s.r.o.

už proběhl

,,Vodní děla, vodní ráj, na vodníky si s námi hraj!“ Znáte ,děti, písničku Vodník? Zpívá se v ní: ,,Zvu Tě vřele na návštěvu ke mně dolů na dno, pod vodou se nezabloudí, cestu najdeš snadno. Mám tam spoustu hrníčků a v každým z nich dušičku!“
My se nejen písničku naučíme, ale vyrobíme si i hrníček na dušičky z keramické hlíny. A jak už sám název týdne napovídá, užijeme si spoustu legrace u vody. Čeká nás lovení ryb a různých předmětů z vody, rýžování zlata u potoka, vyřádíme se na hastrmanském bále, připravíme si vodnické masky, namícháme si ty správné vodnické koktejly a nechybět budou i vodní melouny. Co takhle vodní děla a bitva s balonky ? ;-) Je se na co těšit!

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Mrač 305, 25703 Poříčí nad Sázavou

Fotogalerie

Provozovatel

Mateřská škola MiniSvět s.r.o.

Mateřská škola nabízí pestrou paletu aktivit pro děti již od 2 let v bezpečném a velmi příjemném prostředí. Součástí mateřské školy je velké dětské hřiště, výtvarná a keramická dílna, vlastní sauna a velká tělocvična.
Poskytujeme dětem kvalitní zdravé stravování z vlastní moderní kuchyně. Součástí mateřské školky je také školní autobus, zajišťující svoz a rozvoz dětí.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.