Cesta do říše hmyzu

0 termínů

Příměstské

Poříčí nad Sázavou

2-7 let

Mateřská škola MiniSvět s.r.o.

už proběhl

Tento týden se ponese v duchu brouků, mravenců, kobylek, motýlů i můr a další havěti, ale nebojte se- nic se kolem nás hemžit nebude, aspoň ne tak moc…
Seznámíme se s nejrůznějšími druhy hmyzu, budeme je pozorovat v přírodě a některé z nich budeme sledovat lupou a mikroskopem. Založíme motýlí zahrádku a krásné motýly vytvoříme také z keramické hlíny. Ferda nás seznámí se životem v mraveništi a ukáže nám, jak si vytvořit maximravence z plata od vajec. Mája nás zasvětí zase do života včeliček a naučí nás vyrobit voňavou svíčku z medových plátů. Ponoříme se do světa hmyzích rekordmanů s dozvíme se, kdo má nejdelší křídla, kdo je nejhlasitější, kdo nejmenší a kdo zase nejrychlejší.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Mrač 305, 25703 Poříčí nad Sázavou

Fotogalerie

Provozovatel

Mateřská škola MiniSvět s.r.o.

Mateřská škola nabízí pestrou paletu aktivit pro děti již od 2 let v bezpečném a velmi příjemném prostředí. Součástí mateřské školy je velké dětské hřiště, výtvarná a keramická dílna, vlastní sauna a velká tělocvična.
Poskytujeme dětem kvalitní zdravé stravování z vlastní moderní kuchyně. Součástí mateřské školky je také školní autobus, zajišťující svoz a rozvoz dětí.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.