36. letní stanový tábor se zvířaty s mezinárodní účastí

0 termínů

Pobytové

Mikulášovice

6-18 let

Český svaz chovatelů, z.s., ZO Mikulášovice

už proběhl

Program: Tábor je zaměřen pro děti se vztahem ke zvířatům a přírodě, se souhlasem rodičů je možno vzít s sebou na tábor vlastní doma chovaná zvířata, o která se budou děti na táboře samy starat. Program je rekreační - výlety do NP a okolí vč. blízkého města v Německu, spaní pod širákem, táborové hry, sportování (míčové hry, stolní tenis), koupání na blízkém koupališti nebo rybníku, projížďka na koních, zdokonalování znalostí o chovu zvířat a ochraně přírody. Letos je součástí tábora uspořádání výstavy zvířat v Mikulášovicích, která budou mít s sebou děti na táboře!

Ubytování: Ubytování účastníků je ve stanech (klasická A s podsadami, podlážkami a postelemi) nebo po dohodě ve vlastních stanech.
Umývárka se studenou vodou, koupání ve sprchách s teplou vodou jednou týdně nebo dle potřeby.

Našich táborů se již zúčastnily děti ze Slovenska, Iráku, Německa, Rakouska, Ruska, Gruzie, Ukrajiny, Francie a Vietnamu, tak se k nám přidejte i Vy a Vaši kamarádi se svými miláčky!
Vlastní doprava nebo využití společné dopravy vlakem z Prahy.

6 000 Kč
tábor trvá 21 dnů, tomu odpovídá cena

Program

Tábor je zaměřen pro děti se vztahem ke zvířatům a přírodě, se souhlasem rodičů je možno vzít s sebou na tábor vlastní doma chovaná zvířata, o která se budou děti na táboře samy starat. Program je rekreační - výlety do NP a okolí vč. blízkého města v Německu, spaní pod širákem, táborové hry, sportování (míčové hry, stolní tenis), koupání na blízkém koupališti nebo rybníku, projížďka na koních, zdokonalování znalostí o chovu zvířat a ochraně přírody.

Ubytování

Ubytování účastníků je ve stanech (klasická A s podsadami, podlážkami a postelemi) nebo po dohodě ve vlastních stanech.

Strava

pitný režim, snídaně, oběd, večeře, svačina

Dokumenty ke stažení

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Salmov 31, 40779 Mikulášovice

Fotogalerie

Provozovatel

Český svaz chovatelů, z.s., ZO Mikulášovice

Náš spolek je zaměřen na práci s dětmi, která chovají nebo mají zájem chovat jakákoliv zvířata. Pro děti je ve spolku zřízen chovatelský kroužek, který se schází každý týden. Jak pro naše mladé chovatele, tak pro dospělé členy spolku pořádáme během roku několik propagačních výstav zvířat, první výstava je ale velikonoční Mikulášovická kraslice, kde probíhá soutěž o nejhezčí kraslici nebo jiný velikonoční výrobek. Nejznámější akcí spolku je ale jedinečný stanový tábor se zvířaty. Probíhá 3 týdny a děti si na něj mohou vzít svá doma chovaná zvířata, o která se pak sama starají.
Naši mladí chovatelé jsou aktivními účastníky každoroční olympiády mladých chovatelů, několik celostátních kol zajišťoval organizačně i náš spolek.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.