SUPERHRDINOVÉ aneb Z KOMIKSU DO HOŘIČEK

0 termínů

Pobytové

Hořičky

6-15 let

TOM-družstvo

už proběhl

Prázdniny jsou dlouhé a vy je chcete svým dětem zajímavě naplnit. Co takhle poslat je s námi na tábor? Pořádáme letní dětskou rekreaci už 26. sezonu a letos opět v 15ti denních turnusem (sobota - sobota) pokryjeme celé léto.

Vážení rodiče, nabízíme Vašim dětem letní pobyt na našem táboře v Hořičkách. Máme s pořádáním táborů již dlouholeté zkušenosti a naše vedoucí si pečlivě vybíráme a školíme. Děti jsou v péči profesionálního zdravotníka, dostávají jídlo 5x denně a dbáme na pitný režim.

Tábor se nachází v krásném lesnatém kraji podkrkonoší poblíž Babiččina údolí. Děti spí ve čtyřlůžkových chatkách, tábor je vybaven sprchami s teplou vodou a klasickými WC. Ke sportovnímu vyžití slouží bazén, pingpongové stoly, volejbalové, fotbalové a víceúčelové hřiště, máme vybavení na tenis, softbal, florbal nebo košíkovou. V programu dbáme na optimální poměr sportu, dobrodružných her a výtvarných činností. Nejrůznější hry v lese, na louce, diskotéky, divadlo, výlety, puťáky, noční bojovky - to všechno na našem táboře nechybí. Snažíme se dětem na krátký čas nabídnout alternativu k joysticku či televizi a umožnit jim poznat skutečné kamarády, nikoliv jen ty na icq.

Nehněvějte se na svou ratolest, když Vám v době tábora nevezme telefon. Možná hraje dobrodružnou hru v lese, zrovna chytá míč nebo se koupe. Je ale také možné, že má jen vybitou baterii. Je nám líto, ale není v našich silách umožnit dobytí baterií všem dětem. Buďte ale ujištěni, že v případě jakéhokoliv problému budete první, koho budeme kontaktovat. Prosím, nedávejte na tábor dětem drahé předměty - zlaté řetízky, radia, mobilní telefony a pod., vedení tábora za ně nemůže vzít záruku a tím hradit jejich poškození či ztrátu.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Hořičky

Fotogalerie

Provozovatel

TOM-družstvo

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.