Letní divadelní příměstský tábor

19.8. - 23.8.2024

Příměstské

Praha 1

8-12 let

Kampus Hybernská z.ú.

volno

Představte si, že se vaše dítě stane hvězdou divadelního světa! Náš letní divadelní příměstský tábor je skvělou příležitostí, jak se ponořit do kouzelného světa divadla a zažít nezapomenutelná dobrodružství.

Co vše děti zažijí?
· Tvorba scénáře: Děti se naučí, jak napsat poutavý příběh, který zaujme publikum. Probudí svou fantazii a společně vymyslí scénář plný zajímavých postav a napínavých zápletek.

· Výroba rekvizit a kostýmů: S pomocí Jany Jirouškové, zkušené lektorky šicích kurzů, se děti pustí do výroby vlastních kostýmů a rekvizit. Mohou si přinést staré zbytky látek nebo knoflíky, které promění v součásti svých úžasných kostýmů.

· Plakáty a propagace: Jak jinak nalákat diváky na své představení než vlastnoručně vyrobenými plakáty? Děti se naučí, jak vytvořit poutavý a barevný plakát, který přiláká co nejvíce diváků.

· Divadelní zkoušky: Krok za krokem budou děti trénovat své role, učit se správnému výrazu a pohybům na jevišti. Zkoušky budou plné smíchu a kreativního chaosu, protože každý den přinese nové nápady a vylepšení.

· Premiéra: Vyvrcholením celého tábora bude velká premiéra, kde děti předvedou své divadelní představení před publikem. To bude nezapomenutelný zážitek nejen pro malé herce, ale i pro jejich rodiče a přátele.

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu:
kreativni(tecka)siti(zavinac)kampushybernska(tecka)cz

Program

V průběhu tábora se děti promění v opravdové divadelní tvůrce. Stanou se scenáristy, režiséry, kostyméry a rekvizitáři. Pod vedením zkušených lektorek Rosalie Adriany Angelové a Jany Jirouškové budou vytvářet vlastní krátké divadelní představení od samého začátku až po velkolepou premiéru.
Tábor je otevřen pro všechny děti ve věku 8 až 12 let.

Přihlášení probíhá do 31.7.2024.
Více INFO na webu www kampushybernska cz

Strava

oběd, svačina

Termíny

Turnus od-do Poznámka
19.8. - 23.8.2024 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Hybernská 4, 10000 Praha 1

Fotogalerie

Provozovatel

Kampus Hybernská z.ú.

Kampus Hybernská je centrum kultury, inovací, umění, vědy a vzdělávání v srdci hlavního města Prahy. Vznikl spojením mezi Magistrátem hlavního města Prahy a Univerzitou Karlovou s cílem vytvořit společný projekt pro intenzivnější spolupráci. Setkávají se tu studenti, umělci, vědci, výzkumníci, kreativci a inovátoři s občanskou veřejností a aplikační sférou hlavního města Prahy.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.