FasTrack®Camps - Ready, Set, Travel I

0 termínů

Příměstské

Praha 1

3-10 let

FasTracKids centrum rozvoje

už proběhl

Hledáte příměstský tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný?
To a ještě mnohem více FasTrack®Camps nabízí dětem ve věku 3-10 let. V rámci našehozábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestaven na základě studií předních vědců. Využijte "Okno příležitosti", ve kterém sevaše dítě nachází!

FasTrack®Camps představují pro děti první zkušenosti s příměstskými tábory. Soustředí se na to, aby se malí studenti po celou dobu dobře bavili a zároveň měli příležitost objevovat svět kosmonautů, lékařů, paleontologů nebo mezinárodních cestovatelů. Každý den je plný energických, interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí FasTrack® Advantages, jež jsou tak zásadní pro úspěch v 21. století. Studenti tráví každý den několik hodin tvorbou, pohybem, diskutováním a experimentováním, a proto jsou pro ně kempy celoživotním zážitkem!

Postaráme se o vaše děti každý den od 8.00 do 18.00 h.
Individuální přístup zajistí skupinky 4 až 8 dětí.
Rodiče zjistí, že FasTrack®Camps je místo pro jejich děti.

Nechte své dítě rozvíjet jeho fantazii při cestování do různých zemí světa. V rámci návštěvy Číny si vyzkoušíme jíst hůlkami, vyrobíme si draka a zahrajeme si na oslavu Čínského Nového roku. V Austrálii se naučíme hrát na didgeridoo a zajdeme se vykoupat do mořské vody. Uvaříme si mexické jídlo, v Indii .... V závěru týdne nás čeká společná návštěva FasTrack Mezinárodní Expo.

In English: - Let your child’s imagination soar as they travel and learn how children in various regions live. FasTracKids will fly to different countries across the world while learning games, famous landmarks and delicious foods found in those countries. The countries to be explored are India, Mexico, Australia and China. Visit the FasTracKids International Expo at the end of the week.


Cena:
Celodenní kemp (Kč 3.950/týden), půldenní kemp (Kč 1.980/týden, bez oběda), 1 celý den (Kč 950,-).
Minimální účast je 1 celý den. Počet dnů můžete kombinovat dle potřeby.
V ceně kempu jsou zahrnuty zdravé svačinky, vynikající oběd v **** hotelu Opera, pitný režim, materiály na kreativní činnost, zážitková videa, tematické přehledy, ...

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Těšnov 15, 110 00 Praha 1

Fotogalerie

Provozovatel

FasTracKids centrum rozvoje

FasTracKids centra rozvoje v 50 zemích světa učí děti nezbytným dovednostem pro 21. století. Naše vědecky sestavené programy děti milují. Na pozadí různých vědomostních předmětů se učí komunikovat, kriticky myslet, spolupracovat, kreativitě, budují si zdravé sebevědomí, prezentují na kameru a to vše již od 2 let.

FasTracKids nabízí programy na rozvoj dětí pro děti od 1 roku do 12 let.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.