Tábor Oříšek - Kombinovaný

0 termínů

Pobytové

Černá v Pošumaví

5-15 let

Dětský tábor Bližná

už proběhl

Vážení rodiče, již 16. rokem Vám nabízíme rekreaci pro Vaše dítě (děti) v dětském táboře. Tábor se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Lipensko v osadě Bližná, 2 km od Černé v Pošumaví (okres Český Krumlov), nedaleko Lipenské přehradní nádrže. Jedná se o překrásné a klidné prostředí CHKO Šumava. Tábor nabízí Vašim dětem příjemné prožití části prázdnin. Ubytování je v pevné budově, nových chatkách anebo ve stanech s dřevěnou podsadou.

Děti si vyzkouší práci s hlínou a výtvarné techniky, jízdu na čtyřkolce i na koni. Část dne věnují dané činnosti a zbytek dne tráví s klasickým táborem. Účastní se všech nejzajímavějších akcí, soutěží, výletů atd.

Děti jsou ubytovány v pevné budově. Pokoje jsou 4 až 8 -mi lůžkové, nové chatky 8 -mi lůžkové. Vše s vlastním sociálním zařízením. Dále dvoulůžkové stany s podsadou na přilehlé zahradě. Děti mají soc. zařízení a stravování v pevné budově (program tábora je společný).

K dispozici: Multifunkční místnost 7 x 10 m k využití pro tábor jako taneční sál, projekční místnost, prostor pro diskotéky, hry, soutěže aj. Při nepřízni počasí máme připravený náhradní program!
Venkovní bazén, karaoke show, vlastní čtyřkolky, Nintendo Wii, taneční podložka X-treme DANCE PAD.
Prostorná jídelna, kuchyně s výborným šéfkuchařem, klubovna s TV a DVD, kiosek, keramická dílna, střelnice, velká zahrada, hřiště, ohniště atd. Koupání v Lipenské přehradě. Strava 6x denně s pitným režimem.

O děti se stará tým zkušených vedoucích. Neustálý odborný zdravotní dozor.

Na všechny tábory zajišťujeme dopravu z Prahy, Plzně a Českých Budějovic!

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Bližná 517/3, 382 26 Černá v Pošumaví

Fotogalerie

Provozovatel

Dětský tábor Bližná

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.