Klasický tábor v Krkonoších

0 termínů

Pobytové

Strážné

8-18 let

Agentura7.cz s.r.o.

už proběhl

Tábor se koná v překrásném prostředí Krkonošského národního parku, na chatě Dvorská Bouda. Tato tradiční horská bouda se nachází v nadmořské výšce 1313 metrů s výhledem na předhůří Krkonoš. Vybavení chaty: klubovna s krbem, sauna, restaurace, horská kola, horské koloběžky, kulečník, stolní fotbálek, posilovna, Wi-Fi v celé budově.

UBYTOVÁNÍ
Vícelůžkové pokoje, nově rekonstruované sociální zařízení společné na patře.

STRAVOVÁNÍ
Snídaně formou švédského stolu, dopolední svačina, teplý oběd, odpolední svačina a teplá večeře. V jídelníčku převažuje domácí kuchyně, která dětem moc chutná. Pro děti je po celý den zajištěn celodenní pitný režim. Svačinový balíček včetně pití na cestu v případě výletů.

PROGRAM
Pro děti je připraven týden plný aktivit, her a výletů s důrazem na poznávání krkonošské přírody. Tábor je vhodný pro děti od 7 do 18 let. Oddíly i program jsou přizpůsobeny věku dětí.

V rámci odpočinkového dne podnikneme výlet na bobovou dráhu a zahrajeme si bowling v Peci pod Sněžkou. Odtud se po svačině vydáme lanovkou na Sněžku, odkud se projdeme zpátky k Dvorské. Jedno z dalších dopoledni strávíme koupáním v aquaparku ve Špindlerově Mlýně.

Aktivity:
Individuální a týmové hry, sport a turistika, soutěže, geocaching, přednáška Horské služby, přednáška pracovníků KRNAPu, celotáborová hra, sauna a posilovna na Dvorské.

Pěší výlety po Krkonoších:
Pěší výlet přes Luční Boudu na Sněžku, do Pece pod Sněžkou a do Špindlerova Mlýna.

Večerní programy:
Seznamovací diskotéka, Partička a ruská ruleta, retro diskotéka, Pojďte, pane, budeme si hrát (Děti dělají program), dokumentární filmy s tematikou Krkonoš a přírody, hry, Závěrečný galavečer (soutěže, předávání cen a diplomů, vyhodnocení celotáborové hry, diskotéka.

DOPRAVA NA TÁBOR
Individuální:
Dvorská Bouda se nachází v Krkonošském národním parku, v zóně s maximální ochranou přírodních hodnot. Vzhledem k její poloze je příjezd až k boudě možný pouze pro vozidla s povolenkou. Povolení k vjezdu Vám bude zasláno na Váš email v dostatečném předstihu před táborem. Dvorská bouda má platné povolení k vjezdu pouze z obce Strážné, nikoliv z Pece pod Sněžkou. Automobilům se sníženým podvozkem nedoporučujeme výjezd až k boudě (dopravu zajistí pan správce, kontaktujte kancelář cca 7 dny před nástupem na tábor).

Příjezd na tábor: mezi 15:00 – 18:00 hodin nástupního dne turnusu
Odjezd z tábora: mezi 10:00 – 12:00 hodin posledního dne turnusu

Autobusem:
Doprava na tábor a zpět je organizována autobusem z Prahy - Černého Mostu (cena 250 Kč) přes Mladou Boleslav (cena 200 Kč) a Novou Paku (cena 150 Kč).

Časy a odjezdová místa na tábor:
14:30 Praha Černý Most, cesta mezi Makrem a Hornbachem, ulice Chlumecká (GPS: 50.1116714N, 14.5793725E)
15:00 Mladá Boleslav, OC Olympia, menší parkoviště ihned vpravo za kruhovým objezdem, (GPS: 50.4091489N, 14.9419983E)
16:00 Nová Paka, autobusové nádraží, (GPS: 50.4950639N, 15.5187658E)

Návrat z tábora je na stejná místa v těchto časech:
12:00 Nová Paka
13:00 Mladá Boleslav
13:45 Praha

CENA
Základní cena tábora zahrnuje: ubytování včetně lůžkovin, strava (6x denně) a pitný režim, odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál, DPH.

Základní cena nezahrnuje: dopravu, cestovní a úrazové pojištění, příplatkové akce a výlety.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání cestovního pojištění u České podnikatelské pojišťovny pro pobyty na území České republiky a garanci vrácení peněz při stornu pobytu za jednotnou cenu 190 Kč na osobu a pobyt. Cestovní pojištění si můžete objednat v přihlášce na tábor.

TÁBOROVÍ VEDOUCÍ
Za léta pořádání táborů jsme vybudovali tým zkušených vedoucích, kteří se o děti starají. Naši hlavní vedoucí jsou držiteli Osvědčení hlavního vedoucího dětských táborů vydaného MŠMT ČR. Oddílové vedoucí pravidelně vyškolujeme pro práci na dětských táborech. Naši praktikanti jsou kluci a holky ve věku 16-18 let, které jsme si ve většině případů vychovali na našich táborech.

BEZPEČNOST A ZDRAVOTNÍ PÉČE
Bezpečnost dětí na našich táborech je vždy naší nejvyšší prioritou. Při všech hrách, aktivitách a výletech dodržujeme bezpečnostní předpisy tak, abychom předešli poraněním. O zdraví a pohodu účastníků se stará kvalifikovaný zdravotník.

SLEVY
Na naše tábory poskytujeme tyto slevy:
Sleva 1000 Kč (40 €) za účast na více turnusech klasického tábora v Krkonoších v roce 2017
Při uhrazení plné ceny tábora do 15. 1. 2017: sleva 500 Kč (20 €)
Při uhrazení plné ceny tábora od 16. 1. 2017 do 15. 2. 2017: sleva 300 Kč (12 €)
Sleva 300 Kč (12 €) za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.)
Sleva 300 Kč (12 €) za kamaráda (Pokud ses již někdy účastnil některého z minulých ročníků našich táborů, máš možnost získat slevu, když k nám na tábor přivedeš svého kamaráda, který naopak s námi na táboře ještě nikdy nebyl. Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky pro poznámky žádost o tuto slevu a celé jméno kamaráda. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně, jakmile kamarád pošle svou přihlášku.)
Sleva 750 Kč za účast na více turnusech/táborech pořádaných v roce 2017
Sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí.

CO S SEBOU:
Sportovní oblečení, plavky, trička, kraťasy, mikina nebo svetr, spodní prádlo, ručník, pláštěnka, pevné boty nebo kanady, sluneční brýle, kapesné, dobrou náladu a chuť si pořádně užít! Pokud využijete dopravu našimi autobusy, prosíme všechny účastníky, aby si nebrali víc jak jeden kufr/batoh a jedno příruční zavazadlo do autobusu. Pokud máte alergii na péřové lůžkoviny pak je nutností si vzít vlastní polštář.

CO S SEBOU NEBRAT
Nedoporučujeme mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci, které nebudou uloženy v táborovém sejfu, nemůžeme ručit.

INFORMACE, KTERÉ SE NIKAM NEVEŠLY
Škody na majetku způsobené z viny dítěte (ulomené kliky u dveří, rozbitá okna atd.) hradí rodiče v plném rozsahu.

Každé dítě si s sebou přiveze vyplněné potvrzení o způsobilosti zúčastnit se dětského tábora potvrzené lékařem a podepsané jedním z rodičů nebo zákonným zástupcem. Toto potvrzení má platnost jednoho roku. Máte-li tedy zdravotní potvrzení ze školy v přírodě apod. letošního data, není třeba vystavovat nové. Bez tohoto potvrzení není možný pobyt dítěte v dětském táboře! Dále si dítě s sebou přiveze potvrzení o úschově kapesného, podepsané taktéž zákonným zástupcem dítěte a kartičku ZP (stačí kopie). Formuláře těchto potvrzení jsou přiloženy.

Kapesné na výlety a na běžnou útratu:
V rámci tábora jsou naplánované různé výlety a aktivity, které nejsou zahrnuty v základní ceně tábora a děti si je hradí ze svého kapesného. Ceny se mohou lehce lišit dle aktuálního počtu účastníků, budeme vždy trvat na skupinových slevách či smluvních cenách. Níže je rozpis jednotlivých výletů a aktivit:

Výlet do aquaparku ve Špindlerově Mlýně – cena 100 Kč/osobu
Bowling v Peci pod Sněžkou – cena 50 Kč/hodinu/osobu
Bobová dráha v Peci pod Sněžkou – cena 40 – 60 Kč/jízdu (záleží na výšce dítěte, nad 140 cm platí vyšší cena)
Lanovka Hnědý vrch – cena 70 Kč/osobu (zdatní účastníci nemusí využít lanovky a mohou jít pěšky)
Lanovka Svatý Petr – cena 120 Kč/osobu (zdatní účastníci nemusí využít lanovky a mohou jít pěšky)
Doporučené kapesné na výlety činí 200 – 400 Kč a doporučené kapesné na běžnou útratu (limonády, cukrovinky, pohledy, upomínkové předměty apod.) činí 200 – 400 Kč.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Strážné 111, 543 52 Strážné

Fotogalerie

Provozovatel

Agentura7.cz s.r.o.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.