Climate Rules - Záchrana planety

0 termínů

Příměstské

Praha 7

10-16 let

Základní škola FLOW s.r.o.

už proběhl

Staňte se politiky a vizionáři a vytvořte si vlastní úžasnou budoucnost! Kemp zajišťuje všestranný rozvoj dovedností budoucnosti. Účastníci si zlepší důležité kompetence pro život, které jsou:
4C dovednosti (kreativita, kooperace, komunikace a kritické myšlení)
porozumění technologiím a jejich využití – vodíkové technologie, umělá inteligence, virtuální realita, termovize a řada dalších
využití udržitelný obchodních modelů, jako je cirkulární nebo sdílená ekonomie

Program

Děti v rámci spolupráce naleznou způsob, jakým mohou zachránit planetu pomocí technologií a udržitelných byznys modelů. Hra jim dodává unikátní zážitek. To co zažijí za tento týden je vybaví na celý život. Týmy mezi sebou soutěží a zároveň spolupracují - snaží se zachránit planetu pomocí strategického plánování a důležitého akčního rozhodování.

Záchrana planety je jen na vás! Staňte se hrdinou!

Ostatní
Kemp je určen pro děti od 10 do 16 let
Maximální kapacita je 30 dětí na 4 lektory

Strava

pitný režim, oběd

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Přívozní 1064/2a , 17000 Praha 7

Fotogalerie

Provozovatel

Základní škola FLOW s.r.o.

FLOW je bilingvní, projektově orientovaná základní škola. Jsme plně akreditovaná základní škola pod MŠMT. Naším cílem je připravit vaše děti na rychle se měnící svět a budoucnost plnou neznáma.

Cílem školy je nabídnout dětem rozvoj kognitivních dovedností, práci s emoční inteligencí, schopnost spolupráce a sociálních dovedností a celkový wellbeing.

Vzdělávání historicky spojuje minulost s budoucností a je klíčové pro rozvoj naší společnosti. Z minulosti získáváme zkušenosti a znalosti, které nám pomáhají porozumět současnosti a připravit se na budoucnost. Klíčovou kompetencí je naše schopnost orientovat se v neustále se měnícím světě a přispět k jeho pozitivnímu vývoji. A o to se ve FLOW snažíme.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.