Military Commandos Camp v Náměšti nad Oslavou

od 10.7.2017

Pobytové

Náměšť nad Oslavou

14-18 let

Agentura7.cz s.r.o.

volno

Military Commandos Camp navazuje na tradici military campů, které jsme dětem nabízeli v minulých letech. Od klasického airsoftového tábora se liší svou náročností na fyzický výkon, psychickou kondici a množstvím adrenalinových zážitků. Účastníci se primárně nezapojují do ostatních celotáborových aktivit, mají svůj vlastní speciální program, v němž jsou rozděleny do dvou čet. Tento tábor je limitován počtem účastníků na 20 osob z důvodu intenzity výcviku. Spodní věková hranice pro přijetí na tábor je 14 let, tábora se mohou účastnit kluci i holky.

PROGRAM
Programem Military Commandos Campu je osvojení si dovedností z oblasti vojenského prostředí jak teoretickou, tak i praktickou formou. V průběhu tábora se účastníci naučí pracovat s mapou a buzolou, vyzkouší si výstup, slaňování, přemostění a zdolávání různých překážek s pomocí lana. Cílem tábora je naplánovat a úspěšně splnit bojovou operaci, ve které zúročí doposud získané vědomosti a dovednosti. Většina aktivit se koná mimo areál tábora. Účastníci jsou rozděleni do dvou čet, které spolu kooperují nebo proti sobě soupeří. V plánu je také přenocování pod širým nebem a základy přežití v přírodě.

Plánované aktivity:
Základy pořadové přípravy
Topografie (např. práce s buzolou)
Taktické lezení a slaňování
Plnění a plánování bojových operací
Základní manipulace s dlouhou a krátkou palnou zbraní
Přednášky výstroje a výzbroje
Střelba z airsoftových zbraní
Základy sebeobrany
První pomoc v boji
Zelená a černá taktika (zelená v lese, černá v zástavě)
Přežití v přírodě
Přenocování venku mimo tábor

Každý účastník campu je předem seznámen s plánovanou aktivitou. V případě, že jí nebude chtít absolvovat, má možnost připojit se k jiným aktivitám (např. program klasického airsoftového tábora, večerní program, celotáborová hra apod.), což ho ale může omezit v následujícím programu MCC. Např. pokud bude chybět na teorii uzlování, nebude připuštěn ke slaňování, neabsolvuje-li slaňování, je málo pravděpodobné, že splní bojovou operaci.

V průběhu aktivit mohou nastat krizové situace, kdy účastníkovi dojdou fyzické síly, a bude potřebovat odpočinek nebo zjistí, že program je pro něj velmi náročný a raději by se věnoval klasickému airsoftovému programu. V této situaci může využít systém tzv. Tří karet.

Žlutá karta – půl hodinový odpočinek s občerstvením
Červená karta – hodinová pauza s občerstvením
Černá karta – účastník odstupuje z programu MCC a přecházíte do klasického airsoftového tábora. Černou kartu může udělit i vedoucí s ohledem na bezpečnost a zdraví účastníka.
AIRSOFTOVÁ VÝBAVA
Pokud máte airsoftovou výbavu: Zhruba polovina účastníků přijíždí na tábor s vlastní airsoftovou zbraní a ochranným oděvem. Pokud si přivezete vlastní výbavu, doporučujeme AEG zbraň s nabíječkou, kanady nebo pevnou kotníkovou obuv do lesa, maskáče a rukavice. Z důvodu bezpečnosti je nutné, abyste měli ochranu obličeje – obličejovou masku nebo ochranné brýle a šátek na obličej. V případě ochranných brýlí je nutné mít s sebou vyplněný souhlas rodičů. Prosíme, abyste na tábor nevozili vlastní kuličky s ohledem na údržbu zbraní. Na táboře máme dostatečné množství kuliček, které si můžete kdykoliv dokoupit za běžné ceny.

Pokud airsoftovou výbavu nemáte: Ve výbavě k zapůjčení máme AEG zbraň (MP5 nebo AK 47), obličejovou masku s termálním sklem a maskáče s blůzou. Poplatek za půjčení výbavy na jeden turnus je 300 Kč (12 €). Výbavu si můžete objednat v přihlášce na tábor. Doporučujeme si s sebou vzít vlastní opasek do kalhot, šátek a střelecké rukavice.

Airsoftové kuličky: V základní ceně tábora je 2000 ks kuliček. Toto množství vystačí všem účastníkům zhruba na polovinu tábora. Jelikož se spotřeba kuliček se u každého hráče liší, doporučujeme vzít si s sebou kapesné (cca 500 - 800 Kč) na případný dokup. Kuličky prodáváme za běžné ceny.

VOLNÝ ČAS, DOPLŇKOVÉ A CELOTÁBOROVÉ AKTIVITY
V areálu LDT Jiskra Náměšť pořádáme současně několik táborů s různým zaměřením a Military Commandos Camp je jedním z nich. V případě MCC probíhá interakce s dětmi z ostatních táborů v poledním klidu nebo na večerním programu. Nicméně účastníci MCC budou často trávit večery vlastním programem.

Kolektivní sporty: Máme připraveno spoustu kolektivních her a soutěží pro celý tábor. Nebude chybět fotbal, volejbal, ani plavání. K dispozici máme hřiště a velký bazén.

Hry, soutěže, relax a zábava: Jako na každém správném táboře ani u nás nebude chybět celotáborová hra a plno soutěží. Odpoledne je vyhrazeno oddílovým soutěžím, etapovým hrám a příplatkovým aktivitám či výletům.

PŘÍPLATKOVÉ AKTIVITY
V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, kterých se děti mohou zúčastnit. Veškeré tyto aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Kteroukoliv aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor.
Výlet do aquaparku (290 Kč/12 €)
Výlet do lanového centra Proud v Brně (390 Kč/16 €)
Hra paintball (150 Kč/6 €)
Hra airsoft (150 Kč/6 €)
Jízda na koni (150 Kč/6 €)
Táborové tričko (200 Kč/8 €)
Batůžek se stahovací šňůrkou (120 Kč/5 €)
Kšiltovka snapback (300 Kč/ 12 €)

DOPRAVA NA TÁBOR
Vlastní doprava: Dovolujeme si řidiče upozornit, že lesní příjezdová cesta do areálu tábora, je ve vlastnictví Lesů ČR, provozovatel tábora tedy nemá možnost ovlivnit její stav. Cesta není dobře sjízdná pro sportovní auta se sníženým podvozkem.

Příjezd na tábor: mezi 16:30 až 18:00 hodin nástupního dne turnusu, tábor je pro rodiče do 16:30 hodin uzavřený, probíhá úklid a přípravy na chod dalšího turnusu, pobyt začíná večeří v 18:00 hodin

Odjezd z tábora: mezi 10:00 až 11:30 hodin posledního dne turnusu, pobyt končí dopolední svačinou

Autobusem/mikrobusem/osobním automobilem: Dopravu na tábor zajišťujeme smluvními autobusy z následujících odjezdových míst.
Praha (příplatek 340 Kč)
Brno (příplatek 140 Kč)
Ostrava (příplatek 340 Kč)
Olomouc (příplatek 240 Kč)
Hradec Králové (příplatek 340 Kč)
Pardubice (příplatek 340 Kč)
Humpolec (příplatek 240 Kč)
Bratislava (příplatek 14 €)

CENA
Základní cena tábora zahrnuje: Ubytování, strava (6x denně) a pitný režim, odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál, ceny a diplomy, DPH.

Základní cena nezahrnuje: Dopravu smluvními autobusy (je možné si přiobjednat v přihlášce), Cestovní pojištění a garanci, příplatkové akce a výlety, airsoftovou výbavu (je možné si přiobjednat v přihlášce).

U všech našich táborů je možný příspěvek odborů (FKSP) až do výše ceny tábora.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání cestovního pojištění u České podnikatelské pojišťovny pro pobyty na území České republiky a garanci vrácení peněz při stornu pobytu za jednotnou cenu 190 Kč na osobu a pobyt. Cestovní pojištění a garanci si můžete objednat v přihlášce na tábor.

SLEVY
Na naše tábory poskytujeme tyto slevy:
Při uhrazení plné ceny tábora do 15. 1. 2017: sleva 500 Kč (20 €)
Při uhrazení plné ceny tábora od 16. 1. 2017 do 15. 2. 2017: sleva 300 Kč (12 €)
Sleva 300 Kč (12 €) za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.)
Sleva 300 Kč (12 €) za kamaráda (Pokud ses již někdy účastnil některého z minulých ročníků našich táborů, máš možnost získat slevu, když k nám na tábor přivedeš svého kamaráda, který naopak s námi na táboře ještě nikdy nebyl. Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky pro poznámky žádost o tuto slevu a celé jméno kamaráda. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně, jakmile kamarád pošle svou přihlášku.)
Sleva 750 Kč za účast na více turnusech/táborech pořádaných v roce 2017
Sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí.

TÁBOROVÍ VEDOUCÍ
Vedoucí jsou členy airsoftových klubů, mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním military akcí a jsou vyškoleni v oblasti bezpečnosti při hře a zacházení se zbraní.

Hlavní vedoucí našich táborů úspěšně absolvovali „Školení hlavních vedoucích táborů“ akreditované Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR. Všichni oddíloví vedoucí jsou pravidelně vyškolováni pro práci na dětských táborech. Praktikanti jsou kluci a holky ve věku 16–18 let, kteří ve většině případů naším táborem už prošli, a jsou tak nepostradatelnou pravou rukou vedoucích.

BEZPEČNOST A ZDRAVOTNÍ PÉČE
Zdravotní péče: Při všech hrách, aktivitách a výletech dodržujeme bezpečnostní předpisy tak, abychom předešli poraněním. Součástí tábora je plně vybavená ošetřovna. O zdraví a pohodu účastníků se starají dva kvalifikovaní zdravotníci. V případě nemoci či úrazu dítěte zdravotníci telefonicky kontaktují zákonného zástupce až po ošetření pacienta. Zdravotník zpravidla neinformuje rodiče o drobných oděrkách, bodnutí hmyzem (pokud není dítě alergik), mírně zvýšené teplotě, jednodennímu průjmu apod.

Bezpečnost při manipulaci se zbraněmi: Všechny zbraně, ať už vlastní nebo námi zapůjčené, jsou uskladněny v technickém skladu, ke kterému má přístup pouze technik a vedení tábora. Zbraně se dětem vydávají vždy před hrou a po skončení hry se opět odevzdávají do skladu.

Bezpečnost při airsoftových hrách: Není klišé zdůraznit, že bezpečnost dětí na našich táborech je pro nás prioritou číslo jedna. Military tábory pořádáme od roku 2009. Každý rok se jich účastní přes 1000 dětí. Za tuto dobu se nestal vážnější úraz, pomineme-li oděrky, modřiny a ulomený zub. Vedoucí při hrách dbají na bezpečnost, zejména na nošení ochranných pomůcek, a diskvalifikují ze hry děti, které bezpečnostní pravidla porušují.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
S ohledem na charakter tábora vybavte účastníka spacím pytlem.

Děti jsou ubytovány v chatkách, zrekonstruované sociální zařízení je umístěno v samostatné budově. Strava je zajištěna 6x denně včetně celodenního pitného režimu. Na tábor přijímáme děti s bezlepkovou dietou, vegetariány, vegany a děti s různým omezením ve stravě. Informace o požadavcích na úpravu jídelníčku prosím uveďte do poznámky.Bezlepková strava je za jednorázový příplatek 300 Kč.

Termíny

Turnus od-do Poznámka
10.7. - neomezeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Velké Pole 47, 675 71 Náměšť nad Oslavou

Fotogalerie

Provozovatel

Agentura7.cz s.r.o.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.