Sportovní tábory

4 termíny

Příměstské

Stěžery

5, 13 let

Tým SGP Hradec Králové

volno

Tábor je o tom zažít něco nezapomenutelného, na co budeš rád vzpomínat a o čem nemůžeš přestat vyprávět. Tým SGP je tu od toho, aby pro Vás takové zážitky vytvořil! Letos pořádáme hned několik táborů a ty je jen na tobě, který z nich si vybereš :)

Tábor je určen pro všechny sportovní nadšence. Takže pokud nemáš gymnastické zkušenosti vůbec to nevadí! Vyzkoušíme si mnoho sportů, budeme hrát celotáborovou hru a soutěžit celý týden. Nudu u nás rozhodně nenajdete.

Letos jsme si pro tebe připravili pobytový tábor v Orlických horách a 3 turnusy příměstských táborů a každý na jiné téma.

Program je pro děti zajištěn 8-16 h. (vše je, ale na domluvě. Potřebujete děti přivést dřív kvůli práci? Nebo je dříve vyzvednout? Určitě v tom nebude problém. Jsme tu, abychom Vám pomohli a děti si to užily)

Organizaci zajištují profesionální lektoři (vyučení pedagogičtí pracovníci a kvalifikovaní sportovní trenéři) Především jsme tým mladých lidí, který rád pracuje s dětmi a vytváří společně s nimi nezapomenutelné zážitky.

Po celý týden bude zajištěn pitný režim a na obědy budeme docházet do školní jídelny nebo nám obědy budou dovážet do tělocvičny, kde máme svou jídelnu.

Každé ráno se sejdeme v naší tělocvičně ve Stěžerách, kde budeme mít základnu po celou dobu tábora. (cca 5 minut autem z HK, možná doprava i autobusem nebo MHD č. 16) .

Určitě v době tábora nebudeme na jednom místě! Budeme využívat vnitřní tělocvičnu, novou gymnastickou halu, fotbalové hřiště, dětské hřiště apod.. Také se můžete těšit na bojovky v lese a v přírodě. Nedaleko je zajímavý zoopark. V naší gymnastické tělocvičně najdete odpruženou dráhu airtrack, trampolínu, vysoké kladiny a bradla, kde se moc dobře staví ty nejlepší opičí dráhy, které jste kdy zažili.

Autem je to z nádraží z Hradce Králové cca 5 minut. Na místě můžete zdarma zaparkovat.

Přímo před tělocvičnou je zastávka linkového autobusu i MHD č. 16 (Stěžery kostel). Jízda z Hradce Králové cca 12 minut.

Přikládáme odkaz na naší fotogalerii

Těšit se na Vás bude celý tým!
Tým SGP
#vícnežtým

2 950 Kč
pro členy Týmu SGP zvýhodněná cena 2500,- Kč

Strava

oběd

Termíny

Turnus od-do Poznámka
9.7. - 16.7.2022 Gymnastický tábor Orlické hory (pobytový) Přihlásit se
1.8. - 5.8.2022 Vzhůru na palubu - sportovní příměšťák Přihlásit se
8.8. - 12.8.2022 Škola čar a kouzel v Bradavicích - sportovní příměšťák Přihlásit se
15.8. - 19.8.2022 Pevnost Boyard - sportovní příměšťák Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Lipová 281, 50321 Stěžery

Fotogalerie

Provozovatel

Tým SGP Hradec Králové

Jsme skvělá parta mladých lidí, kteří společně spolupracují již od roku 2015. Působíme v gymnastické tělocvičně ve Stěžerách a ve školní tělocvičně v Předměřicích u Hradce Králové. Věnujeme se primárně sportovní gymnastice, ale pravidelně pořádáme mnoho akcí pro širokou sportovní i nesportovní veřejnost, vedeme dopolední cvičení pro rodiče a děti a již několik let organizujeme všestranné sportovní tábory pro všechny děti. Spolupracujeme s dalšími sportovními oddíly v našem okolí. Naši trenéři jsou kvalifikovaní odborníci a pravidelně se účastní školení po celé ČR, ale i v zahraničí.

Naším hlavním cílem je, aby cvičení děti především bavilo a odnesly si šťastné vzpomínky, skvělé zážitky a úsměv na tváři :))

Tým SGP
#vícnežtým

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.