Florbalový tábor - kemp 2018

0 termínů

Pobytové

Trutnov

8-14 let

101. Sportovni klub Praha

už proběhl

Užijte si letní prázdniny s námi a florbalem:-)

Náš 101. Sportovní klub pořádá další ročník florbalového tábora - kempu zaměřený výrazně na zlepšení hráčské úrovně, techniky hole. Celý tábor je zaměřen na rozvoj dětí, po fyzické i duševní stránce. Klademe důraz na rozvíjení osobnosti dítěte a výchovu k samostatnosti, krom jiného právě možností si zvolit program dle svých zájmů.

Určeno pro uplné začátečníky i pokročilé hráče.

Co nás čeká:
Především florbal ve všech podobách - zábavné tréninky, zápasy, turnaj, instruktážní videa. Vše přizpůsobené herní úrovni dětí. Díky ubytování u školního areálu kde máme k dispozici tělocvičnu s mantinely, si florbalu užijeme opravdu do sytosti. A dále také sportovní příprava, rozvoj pohybových dovedností a schopností, sportovní hry, plavání, rehabilitace (relaxační a kompenzační cvičení). Velké hřiště u ubytovny, kousek do lesa, městský aquapark. Ve sport centru Olymp Trutnov si zahrajeme squash, ricochet, badminton. Čeká nás turnaj v bowlingu, stolním tenise.

Co dalšího podnikneme:
Čas se najde i na další táborový program.Sportovní a zábavné hry, výlety do okolních vojenských pevností, aquapark v Trutnově. Pro volné chvíle máme hodně zajímavých stolních her, (Šestka bere, Proroctví Magic, Carcassone atd) a i v nich se pořádají turnaje. A v neposlední řadě je tu také zábava s tanečními podložkami a soutěže s nimi. A hlavně PLAYSTATION 3 MOVE a sportovní hry na této konzoly.

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování, stravování 5 - 6x denně, pitný režim, pronájem sportovišť, vstupy, odměny účastníkům a pedagogický dozor. Příjezd buď individuálně nebo hromadně vlakem z Prahy.

Ubytování na vícelůžkových pokojích, společné sociálky, klubovna, televize, sauna, venkovní hřiště.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Mládežnická 536, 541 02 Trutnov

Fotogalerie

Provozovatel

101. Sportovni klub Praha

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.