in-line příměstský tábor: Mimoni

17.7. - 21.7.2023

Příměstské

Olomouc

5-13 let

Newman School

volno

Příměstský tábor je zaměřený na výuku in-line bruslení. Zúčastnit se mohou začátečníci i pokročilí bruslaři. Kromě výuky bruslení čeká na děti spousta zábavných her, soutěží a testování dalších sportů, například jízda na longboardech, pennyboardechVýuku bruslení zaměřují instruktoři Newman School především na bezpečný pohyb a na brzdění, kterého se děti často obávají více než samotné jízdy. Zároveň na bruslích vypilují techniku, správné držení těla a koordinaci pohybů. Jakmile získají na kolečkách jistotu, vyzkouší si i jízdu ve skupinách. Pro zkušené bruslaře máme přiopravenou základní výuku freestyle bruslení.

Na táboře se vaše děti nudit rozhodně nebudou. Pěti dny je provází celotáborová hra, kterou vymysleli naši nejlepší instruktoři. Tábor je zaměřený na zdravý pohyb, pobyt v přírodě a na výuku in-line bruslení.Během výletů na bruslích i pěšky děti objeví ta nejhezčí místa v okolí Olomouce. Čeká je spousta skupinových aktivit, výtvarky, her a soutěží, u kterých se začlení do kolektivu vrstevníků a získají nové přátele. Domů každý den přijíždějí se spoustou zážitků, na které jen tak nezapomenou.DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Délka:

5 dní

Strava:

 3x denně

Možnost zapůjčení in-line výbavy za 400 Kč/dítě

Příchod dětí je možný od 7.30 hodin, odchod dětí nejpozději v 15.50 hodin.

V ceně není zahrnut poplatek za celodenní výlet, který činí 120 Kč (náklady na vzdělávací programy, dopravu, vstupné aj.) a kapesné pro děti.

Strava

oběd, svačina

Termíny

Turnus od-do Poznámka
17.7. - 21.7.2023 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Holečkova , 779 00 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

Newman School

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Naším cílem je, aby měli klienti stejnou radost ze sportu jako jejich instruktoři – my z Newman School.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. V roce 2007, kdy jsme oficiálně vznikli, nás přitom byla jen malá hrstka blízkých přátel, kteří se rozhodli šířit své zkušenosti a radost ze sportu k dalším lidem. Začátky ani cesta tam, kde jsme teď, nebyly jednoduché. Když vás ale práce baví tak jako nás, všechno jde mnohem snadněji.

Neučíme pouze konkrétní sport, ale také pomáháme klientům zbavit se strachu, ostychu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty minimálně stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, na které se klienti mohou spolehnout a vždy v nich mají oporu

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.