Sportovní příměstský tábor

0 termínů

Příměstské

Praha 9

4-12 let

Fit Kid, Akademie Rinosport

už proběhl

Zveme vás na sportovní příměšťák! Tábor je pro VŠECHNY děti (sportovce i nesportovce) ve věku od 4 do 12 let. Užijeme si spoustu srandy, vyzkoušíme si různé sporty - atletiku, gymnastiku, míčové sporty, pohybové hry a další a naučíme se nové dovednosti.

3 500 Kč
Cena zahrnuje sportovní program, stravu (oběd a svačina), pitný režim, drobné odměny pro děti, deníček sportovce a medaili za absolvování tábora.

Strava

pitný režim, oběd, svačina, obědy v blízké restauraci

Storno poplatky

  • Odhlášení méně než 7 dnů před zahájením tábora činí poplatek 100 % z celkové ceny tábora
  • storno poplatek Vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku)

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Hloubětínská 1138/5, 19800 Praha 9

Fotogalerie

Provozovatel

Fit Kid, Akademie Rinosport

Program Fit Kid původně vznikl jako sportovní kroužek pro děti. Chceme svoje působení rozšířit, a tak jsme se rozhodli uspořádat sportovní příměstské tábory v Praze. Naším cílem je vést děti k pohybu již od útlého věku a vybudovat si tak lásku ke sportu a správné návyky do života.

Dbáme na všestrannost, děti si u nás vyzkouší atletiku, gymnastiku, míčové hry a další tradiční i netradiční sporty, pohybové a kolektivní hry.
Vše v duchu fair play a hlavně, aby byla sranda!


Účelem Akademie Rinosport je ve spolupráci s předními odborníky, samosprávami, školami, univerzitami, sportovními organizacemi, svazy, federacemi a spolky přispívat k rozvoji pohybové gramotnosti populace a metodicky a organizačně podporovat dostupnost pohybových aktivit pro všechny, zejména pro děti a mládež všech věkových kategorií.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.