Sportovní příměstský tábor FitKid

3 termíny

Příměstské

Praha 9

4-12 let

Fit Kid, Akademie Rinosport

volno

Krásné počasí, pohyb na čerstvém vzduchu, a především přátelská atmosféra. Letní příměstské tábory FitKid jsou jednoznačně tou nejlepší volbou při vybírání letních aktivit pro vaše děti.

Během týdne máme připravený pro děti pestrý program, který sestavujeme společně s trenéry, kteří budou Vašim dětem po celý týden nablízku. Děti si vyzkouší mnoho sportovních aktivit, ať už se jedná o tradiční sporty, např. fotbal, basketball, atletiku, nebo ty méně tradiční jako je třeba námi vytvořený „letní biatlon“, který se stal již tradicí letních táborů. Celkově si děti vyzkouší přes 15 různých sportů během týdne. Nebudou chybět ani kreativní vsuvky, kde budou děti něco vytvářet, či „vědomostní kvíz“ formou hry. Klasické táborovky budou taktéž součástí. Děti jistě ocení i odměny, které na ně čekají v průběhu tábora.

​Rádi bychom, aby si děti z příměstského tábora odnesli nejen spoustu zábavy a nové kamarády, ale také dovednosti a vědomosti ze sportovního prostředí.

Víme, že práce s dětmi je v první řadě o zodpovědnosti. Zakládáme si především na přátelském přístupu a otevřenosti vůči dětem. Máme mladý energetický kolektiv, který práce s dětmi baví a během týdne jim budou maximálně k dispozici.

​Tábor je určen jak pro nesportovce, tak pro již zaběhlé sporťáky. Program je vedený hravou formou, a především přátelské atmosféře.


4 200 Kč
Cena zahrnuje sportovní program, stravu (oběd a svačina), pitný režim, drobné odměny pro děti, diplom a medaili za absolvování tábora.

Strava

pitný režim, oběd, svačina

Storno poplatky

  • 14 a více dnů před začátkem tábora vracíme 100 % z celkové ceny.
  • 7-13 dní před začátkem tábora vracíme 100 % z částky v případě, že dítě onemocní nebo se zraní (dokládá se potvrzením lékaře). Při zrušení tábora z jiného důvodu vracíme 50 % z celkové ceny.
  • 6 a méně dní před začátkem tábora již peníze nevracíme (pokud nejde o nemoc či zranění). V případě, že dítě onemocní/zraní
  • storno poplatek Vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

Termíny

Turnus od-do Poznámka
15.7. - 19.7.2024 8:00 - 17:00 Přihlásit se
5.8. - 9.8.2024 8:00 - 17:00 Přihlásit se
12.8. - 19.7.2024 8:00 - 17:00 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Hloubětínská 1138/5, 19800 Praha 9

Fotogalerie

Provozovatel

Fit Kid, Akademie Rinosport

Naším cílem je vést děti k pohybu již od útlého věku a vybudovat si tak lásku ke sportu a správné návyky do života. U nás děti získají základy své pohybové gramotnosti, kterou mohou dále rozvíjet.

Dbáme na všestrannost, děti si u nás vyzkouší atletiku, gymnastiku, míčové hry a další tradiční i netradiční sporty, pohybové a kolektivní hry. Kroužek tak může sloužit i jako ideální doplněk ke sportu, kterému se Vaše dítě věnuje.

Účelem Akademie Rinosport je ve spolupráci s předními odborníky, samosprávami, školami, univerzitami, sportovními organizacemi, svazy, federacemi a spolky přispívat k rozvoji pohybové gramotnosti populace a metodicky a organizačně podporovat dostupnost pohybových aktivit pro všechny, zejména pro děti a mládež všech věkových kategorií.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.