Příměstský tábor pro nejmenší v Lesní mateřské škole Envíček

0 termínů

Příměstské

Podolí

2-10 let

Lesní mateřská škola Envíček

už proběhl

Tábory probíhají v rámci areálu Lesní mateřské školy Envíček v Podolí u Brna. Jsou určeny pro děti od 3 (2,5) do 7 let. Po domluvě lze přibrat i staršího sourozence max. do 10 let.

V ceně tábora je celodenní pitný režim a oběd, který dovážíme ze školní jídelny Novolíšeňská. Dopolední i odpolední svačiny si děti nosí z domu.

Tábory vedeme v duchu lesní pedagogiky. Děti jsou stále venku a pro všechny činnosti využíváme okolní krásné prostředí. Venku s ohledem na počasí také jíme a tvoříme. V případě nepříznivého počasí slouží jako zázemí krásná vybavená mongolská jurta. V rámci volnočasového areálu mají děti možnost poznat koně, krávy, osly, kozy i slepičky.

Program

Každý týden máme jedno nosné téma, které děti naučí něco nového a v rámci tohoto tématu probíhá také celotáborová hra. Každý týden cvičíme, zpíváme písničky a učíme se básničky, tvoříme, hrajeme hry, chodíme na procházky do okolí i výlety. Na konci každého turnusu pořádáme na základě zájmu rozlučkový táborák.

Strava

pitný režim, oběd

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Areál na kopci, 664 03 Podolí

Fotogalerie

Provozovatel

Lesní mateřská škola Envíček

Lesní mateřská škola v areálu uprostřed krásné přírody v Podolí u Brna.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.