Koňský tábor pro rodiče s dětmi

0 termínů

Pobytové

Kulířov

5-18 let

Ranč Kopaniny

už proběhl

Nejste si jisti, zda zvládne vaše dítě samostatně tábor nebo se snad chcete vrátit do dětství a posedět u táboráku, zažít noční bojovku či pomáhat kuchaři při přípravě oběda pro celý tábor? Nebo se chcete společně se svými dětmi dostat ke koním, moci je vyčistit a projet se? Pak je tento tábor určen právě pro vás.

Ubytování: je zajištěno v údolí přímo pod ohradami Ranče v chatkách s podsadou. Jsou k dispozici také dvě týpí, polní jídelna, polní sprcha, kadibudky. Na místě není signál pro mobilní telefony, ten je cca o 100 metrů dále v kopci. Není zde ani elektřina, je to tedy ideální místo pro odpočinek dospělých.

Program: dopolední program zajišťují pro děti naši instruktoři, odpolední již probíhá ve spolupráci s rodiči. Prostředí je kromě jízdy na koni ideální pro jízdu na kole (lze zvolit nenáročný i náročný terén), návštěvu Moravského krasu, lanového centra či pro pěší turistiku. Večerní program zajišťují opět naši instruktoři a to pro děti, které nejsou moc unavené. Rodiče se samozřejmě mohou připojit. Rodiče si spolu s dětmi mohou vyzkoušet i noční hlídku a noční bojovku. Nezbytnou součástí je i večerní táborák s kytarou.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Kulířov 110, 67906 Kulířov

Fotogalerie

Provozovatel

Ranč Kopaniny

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.