Jezdecké soustředění pro zdatné jezdce

0 termínů

Pobytové

Kulířov

8-18 let

Ranč Kopaniny

už proběhl

Tábor je vhodný pouze pro jezdce, kteří zvládají koně v kroku, klusu i ve cvalu.

Během tábora se budeme zabývat péčí o koně, výcvikem na jízdárně i ježděním do terénu. Pojedeme na dva celodenní výlety – budeme putovat na klidných koních v okolí ranče Kopaniny, navštívíme zajímavá místa, uvidíme přírodu Moravského krasu i Rakoveckého údolí - minimálně 5 hodin denně v sedle, ujedeme cca 15-25 km. Jezdíme na westernových i anglických sedlech. Během soustředění pojedeme také plavit koně do nedalekého rybníka.

S sebou: Spací pytel, karimatku, oblečení na spaní, ponožky, spodní prádlo, plavky, ručník, hygienické potřeby, toaletní papír, sportovní oblečení a obutí, trička, svetr, lehkou bundu, kraťasy, pláštěnku, opalovací krém, kšiltovku, gumáky, prášky (které dítě pravidelně užívá), psací potřeby, ešus, příbor, hrnek, batoh, šátek, baterku, kapesné dle uvážení (po cestě se můžeme zastavit v obchodě nebo v restauraci), kartičku pojištěnce

Na koně: Pevné boty, dlouhé neklouzavé kalhoty, pohodlné tričko, jezdeckou přilbu (páteřák, bičík, chapsy – pokud máte vlastní, ale není povinné)

Nebrat : drahé věci – elektroniku, šperky (za jejich ztrátu neručíme)

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Kulířov 110, 67906 Kulířov

Fotogalerie

Provozovatel

Ranč Kopaniny

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.