Kulinární příměstský tábor

4 termíny

Příměstské

Praha 7

7-15 let

Studio Metlička

volno

Vypadá to, že ani letošní prázdniny cestování do zahraničí přát nebudou, a tak jsme se ve Studiu Metlička rozhodli vzít Vaše děti na pětidenní kulinářskou cestu kolem světa. V pondělí se vypravíme do Itálie, v úterý se přesuneme do Francie, ve středu to vezmeme přes oceán do Ameriky, ve čtvrtek zabrousíme do Švédska a v pátek se vrátíme zpět do České republiky.

Každý den si připravíme několik specialit typických pro danou zemi, povyprávíme si, co je pro tu kterou zemi typické z hlediska gastronomie, naučíme se několik důležitých slovíček a frází v jazyce dané země a v neposlední řadě si také zahrajeme spoustu zábavných her.

Strava

pitný režim, oběd, svačina

Organizační informace

Kdy mohu dítě přivést

  • v 09:00

Kdy mohu dítě vyzvednout

  • v 16:30

Termíny

Turnus od-do Poznámka
12.7. - 16.7.2021 Přihlásit se
19.7. - 23.7.2021 tento turnus probíhá v angličtině a cena je 5 900 Kč Přihlásit se
2.8. - 6.8.2021 Přihlásit se
9.8. - 13.8.2021 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Sochařská 317/8, 17000 Praha 7

Fotogalerie

Provozovatel

Studio Metlička

Studio Metlička je moderně vybavený kuchařský ateliér, specializující se na kurzy pečení a vaření pro děti školního věku, které se u nás zábavnou formou učí připravovat gastronomické speciality z celého světa. Studio Metlička se nachází na pražské Letné, jen pár desítek metrů od parku Stromovka.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.