Příměstský tábor, Praha, 11.-15.-7.2022: Robotika a vývoj her v Pythonu pro pokročilejší

11.7. - 15.7.2022

Příměstské

Praha 1

10-16 let

Intellectus

volno

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Robotika a vývoj her v Pythonu pro pokročilejší je jako stvořený pro všechny nadšené programátory, kteří se touží v programování a IT zlepšit. Během 5 dní tábora se budeme pracovat v malých skupinkách vedených lektory na projektech podle zájmu účastníků. Podíváme se na zoubek programování v textovém programovacím jazyce Python. V prostředí Godot budeme vyvíjet vlastní 2D či 3D hru a vše si propojíme s roboty nebo třeba virtuální realitou. Spolu s oblíbenými lektory Michalem Hlouškem a Michalem Grněm se navíc budeme zamýšlet a diskutovat nad umělou inteligencí, fyzikálními simulacemi nebo krypografií. Vše si budeme propojovat dohromady pomocí her. A jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budeme také vyrážet často ven, aktivně odpočívat a zahrajeme si i nějakou hru z naší široké nabídky deskovek.
Pro účast na táboře předpokládáme základní zkušenosti s programováním (blokové nebo textové programovací jazyky – stačí např. Scratch, mBlock, Snap), naopak nevyžadujeme ani nepředpokládáme předchozí znalost programování v Pythonu.

6 500 Kč
5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou. Fakturace budou probíhat, až bude 100% jasné, že se tábor uskuteční.

Program

Konkrétní harmonogram dní bude doplněn. Co budeme na táboře ale rámcově dělat?

Učíme se textový programovací jazyk Python.
Programujeme destičku micro:bit, roboty, IoT, chytré hodinky apod.
Vyvíjíme 2D či 3D hru v prostředí Godot.
Propojujeme vytvořenou hru s virtuální realitou.
Diskutujeme ukázky z umělé inteligence, fyzikální simulace a kryptografie a také nás navštíví profesionální programátor počítačových her.
Změna programu vyhrazena z důvodu počasí či jiných nepříznivých okolností.

Strava

pitný režim, oběd, svačina, Dbáme na zdravou a kvalitní stravu vhodnou pro děti. Když je možnost tak i lokální suroviny. V případě dietních požadavků nás kontaktujte a pokusíme se to zařídit.

Storno poplatky

  • odhlášení méně než 14 dnů před zahájením tábora činí poplatek 50 % z celkové ceny tábora
  • odhlášení méně než 7 dnů před zahájením tábora činí poplatek 100 % z celkové ceny tábora
  • odhlášení v den zahájení tábora činí poplatek 100 % z celkové ceny tábora
  • storno poplatek Vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku)

Termíny

Turnus od-do Poznámka
11.7. - 15.7.2022 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Magdalény Rettigové 4 Praha 1

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.