in-line příměstský tábor: LEGO příběh

0 termínů

Pobytové

Olomouc

5-14 let

Newman School

už proběhl

IN-LINE/SKATE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Téma: LEGO příběhMÍSTO:

Olomouc, Atletický stadion OlomoucTERMÍN:

23. 8. – 27. 8. 2021ČAS:

Od 7:30 h do 15:50 hVĚK:

Od 5 do 14 letCENA:

2.650Kč

500 Kč = záloha na tábor
2.150 Kč = doplatek v hotovosti 1.den tábora

KRÁTKÝ POPIS:

Příměstský tábor je zaměřený na výuku in-line bruslení. Zúčastnit se mohou začátečníci i pokročilí bruslaři. Kromě výuky bruslení čeká na děti spousta zábavných her, soutěží a testování dalších sportů, například jízda na longboardech, pennyboardech.Hlavní postava příběhu je dělník Emmet, který se má stát spásou LEGO světa, avšak tento úkol nedokáže splnit bez pomoci dětí! Jedině spolupráce a kamarádství dokáže zachránit LEGO svět.

Záporná postava jménem Lord Byznys chce ovládat celý LEGO svět pomocí tajné zbraně, která zamezí stavitelům vytvářet stavby dle vlastní fantazie. Dokážete LEGO svět zachránit?Výuku bruslení zaměřují instruktoři Newman School především na bezpečný pohyb a na brzdění, kterého se děti často obávají více než samotné jízdy. Zároveň na bruslích vypilují techniku, správné držení těla a koordinaci pohybů. Jakmile získají na kolečkách jistotu, vyzkouší si i jízdu ve skupinách. Pro zkušené bruslaře máme přiopravenou základní výuku freestyle bruslení.

Na táboře se vaše děti nudit rozhodně nebudou. Pěti dny je provází celotáborová hra, kterou vymysleli naši nejlepší instruktoři. Tábor je zaměřený na zdravý pohyb, pobyt v přírodě a na výuku in-line bruslení.Během výletů na bruslích i pěšky děti objeví ta nejhezčí místa v okolí Olomouce. Čeká je spousta skupinových aktivit, výtvarky, her a soutěží, u kterých se začlení do kolektivu vrstevníků a získají nové přátele. Domů každý den přijíždějí se spoustou zážitků, na které jen tak nezapomenou.DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Délka:

5 dní

Strava:

3x denně

Možnost zapůjčení in-line výbavy za 400 Kč/dítě

Příchod dětí je možný od 7.30 hodin, odchod dětí nejpozději v 15.50 hodin.

V ceně není zahrnut poplatek za celodenní výlet, který činí 120 Kč (náklady na vzdělávací programy, dopravu, vstupné aj.) a kapesné pro děti.ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Mohu si dítě vyzvednout po obědě nebo kdykoliv během dne?

Samozřejmě, můžete. Domluvte se, však prosím ráno s vedoucím táboru.Musí mít dítě chrániče (kolen, loktů, zápěstí) při výuce in-line bruslení?

Bezpečnost dětí je pro nás prioritou, stejně jako pro vás. Je proto nezbytné, aby děti měly helmu i chrániče.Půjčíte dítěti skateboad?

Během tábora jsou dětem k dispozici longboardy/pennyboard různých velikostí a specifikací. Pokud si s sebou chtějí vzít vlastní skateboard, pennyboard, longboard nebo waveboard, určitě mohou.Co budou mít děti na svačinky?

Děti každý den dostávají dvě svačiny. Dopoledne jde většinou o pečivo či sladké pečivo, odpoledne ovoceFotí se během tábora, budou fotografie volně k dispozici?

V našem týmu jsou i zkušení fotografové, kteří ani chvilku nezahálí. Fotografie ze všech táborových aktivit vám zašleme po skončení pobytu.Mohou na tábor i děti, které nemají s bruslením žádné zkušenosti?

Určitě ano, tábor je určený nejen pro pokročilé bruslaře, ale i úplné začátečníky. Nemusíte se bát, vaše děti naučíme vše od základů.Nemám brusle, půjčíte mi je?

Určitě nemusíte svým ratolestem pořizovat novou sportovní výbavu, která navíc nebývá nejlevnější. Na našich táborech si děti mohou brusle jednoduše půjčit. Poplatek je 100 korun za den. Za celý tábor tedy zaplatíte 400 korun, což je nesrovnatelně levnější než pořízení nové výbavy. Brusle jsou pro děti připravené vždy na výuku s našimi instruktory.STORNO PODMÍNKY:

V případě zrušení účasti dítěte na táboře platí následující podmínky:

Storno poplatek neúčtujeme, pokud za sebe účastník zajistí náhradu.

Dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 30 dní před termínem akce, storno poplatek činí

100 % zálohy. Doplatek vám nebude účtován.

Kontaktní osoba:

Jakub Lehnert

+420 774 595 149


Strava

pitný režim, oběd, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: třída 17 listopadu, 779 00 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

Newman School

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Naším cílem je, aby měli klienti stejnou radost ze sportu jako jejich instruktoři – my z Newman School.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. V roce 2007, kdy jsme oficiálně vznikli, nás přitom byla jen malá hrstka blízkých přátel, kteří se rozhodli šířit své zkušenosti a radost ze sportu k dalším lidem. Začátky ani cesta tam, kde jsme teď, nebyly jednoduché. Když vás ale práce baví tak jako nás, všechno jde mnohem snadněji.

Neučíme pouze konkrétní sport, ale také pomáháme klientům zbavit se strachu, ostychu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty minimálně stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, na které se klienti mohou spolehnout a vždy v nich mají oporu

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.