Sportovní příměstský tábor: Gangsteři

0 termínů

Příměstské

Olomouc

7-15 let

Newman School

už proběhl

Sportovní příměstský tábor pro začátečníky i pokročilé

Pro začátečníky

OlomoucSPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Téma: GangsteřiMÍSTO:

Olomouc, Atletický stadion OlomoucTERMÍN:

26.7. – 30.7.2021ČAS:

Od 7:30 h do 15:50 hVĚK:

Od 7 do 15 letCENA:

2700 Kč

500 Kč = záloha na tábor
2.200 Kč = doplatek v hotovosti 1.den tábora

KRÁTKÝ POPIS:

Pět dní nabitých sportem, hrami a soutěžemi. Tento tábor je zaměřený na jízdu na koloběžkách, cyklistiku, in-bruslení, longboardech či pennyboardech. Děti si dále vyzkouší základy lezení na umělé stěně a netradiční archery games. Výuku zajišťují naši školení instruktoři, kteří mají s tábory i sportovními kurzy letité zkušenosti.Kromě individuálních sportů čeká na děti i řada kolektivních her, během kterých se naučí spolupracovat ve skupinách a získají nové přátele. Do programu jsme zařadili například brembal, softball a lakros.Děti se stanou bankovními lupiči, kteří vyloupili banku. Lupiči během tábora vymyslí geniální útěk z místa činu. Po celou dobu útěku jim budou v patách důmyslní policisté. Zapíšou se gangsteři díky geniálnímu úniku do historie? Nebo se proslaví místní policisté?


Instruktoři Newman School přistupují ke každému individuálně, hledají silné stránky dětí a snaží se je motivovat ke sportu, který jim nejvíce vyhovuje. Naším cílem totiž je, aby se děti na táboře cítily dobře, bavily se a odjížděly s hromadou skvělých zážitků.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Délka:

5 dní

Strava:

3x denně

Možnost zapůjčení in-line výbavy za 100 Kč/dítě

Příchod dětí je možný od 7.30 hodin, odchod dětí nejpozději v 15.50 hodin.

V ceně není zahrnut poplatek za celodenní výlet, který činí 120 Kč (náklady na vzdělávací programy, dopravu, vstupné aj.) a kapesné pro děti.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Mohu si dítě vyzvednout po obědě nebo kdykoliv během dne?

Samozřejmě, můžete. Domluvte se, však prosím ráno s vedoucím táboru.Co musí dítě umět, abych ho mohl/a na tábor přihlásit?

Dítě musí mít osvojené základy jízdy na kole (samostatný rozjezd, zastavení, zatočení).Musí mít dítě chrániče (kolen, loktů, zápěstí) při výuce in-line bruslení?

Bezpečnost dětí je pro nás prioritou, stejně jako pro vás. Je proto nezbytné, aby děti měly helmu i chrániče.Půjčíte dítěti skateboad?

Během tábora jsou dětem k dispozici longboardy/pennyboardy různých velikostí a specifikací. Pokud si s sebou chtějí vzít vlastní skateboard, pennyboard, longboard nebo waveboard, určitě mohou.Co budou mít děti na svačinky?

Děti každý den dostávají dvě svačiny. Dopoledne jde většinou o pečivo či sladké pečivo, odpoledne ovoceFotí se během tábora, budou fotografie volně k dispozici?

V našem týmu jsou i zkušení fotografové, kteří ani chvilku nezahálí. Fotografie ze všech táborových aktivit vám zašleme po skončení pobytu.Mohou na tábor i děti, které nemají s bruslením, lezením, jízdou na penny/boardech žádné zkušenosti?

Určitě ano, tábor je uzpůsoben tak, aby si děti mohly jednotlivé sporty nově vyzkoušet. Pokud s nimi už zkušenost mají, instruktoři se snaží jejich zkušenosti prohloubit.Nemám brusle, půjčíte mi je?

Určitě nemusíte svým ratolestem pořizovat novou sportovní výbavu, která navíc nebývá nejlevnější. Na našich táborech si děti mohou brusle jednoduše půjčit. Poplatek je 100 korun za den. Brusle jsou pro děti připravené vždy na výuku s našimi instruktory.Musí mít dítě vlastní koloběžku?

Koloběžky máme pro děti připraveny. Pokud dítěti budete chtít dát vlastní koloběžku, doporučujeme KOSTKU s většími průměry kol.Je nutné, aby mělo dítě vlastní kolo?

Ano, vlastní kolo je nutné. Kolo si můžete zapůjčit v našem Newman sportu na Litovelské 5.

Pokud uvažujete o koupi nového kola, doporučujeme kolo s přehazovačkou.STORNO PODMÍNKY:

V případě zrušení účasti dítěte na táboře platí následující podmínky:

Storno poplatek neúčtujeme, pokud za sebe účastník zajistí náhradu.

Dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 30 dní před termínem akce, storno poplatek činí 100 % zálohy. Doplatek vám nebude účtován.

Kontaktní osoba:

Jakub Lehnert

+420 774 595 149Strava

oběd, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: třída 17 listopadu, 77900 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

Newman School

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Naším cílem je, aby měli klienti stejnou radost ze sportu jako jejich instruktoři – my z Newman School.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. V roce 2007, kdy jsme oficiálně vznikli, nás přitom byla jen malá hrstka blízkých přátel, kteří se rozhodli šířit své zkušenosti a radost ze sportu k dalším lidem. Začátky ani cesta tam, kde jsme teď, nebyly jednoduché. Když vás ale práce baví tak jako nás, všechno jde mnohem snadněji.

Neučíme pouze konkrétní sport, ale také pomáháme klientům zbavit se strachu, ostychu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty minimálně stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, na které se klienti mohou spolehnout a vždy v nich mají oporu

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.