Sportovní příměstský tábor: Tom a Jerry

0 termínů

Pobytové

Olomouc

6-14 let

Newman School

už proběhl

SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Téma: Tom a JerryMÍSTO:

Olomouc, Atletický stadion OlomoucTERMÍN:

7.7. – 9.7.2021ČAS:

Od 7:30 h do 15:50 hVĚK:

Od 6 do 14 letCENA:

1750 Kč

400 Kč = záloha na tábor
1.350 Kč = doplatek v hotovosti 1.den tábora

KRÁTKÝ POPIS:

3 dny nabité sportem, hrami a soutěžemi. Tento tábor je zaměřený na jízdu na koloběžkách, in-bruslení, longboardech a pennyboardech. a netradiční archery games. Výuku zajišťují naši školení instruktoři, kteří mají s tábory i sportovními kurzy letité zkušenosti.Kromě individuálních sportů čeká na děti i řada kolektivních her, během kterých se naučí spolupracovat ve skupinách a získají nové přátele. Do programu jsme zařadili například brembal, softball a lakros.Tom a Jerry, kočka a myš, a především dva největší rošťáci na světě se k vám znovu vracejí, aby si s nimi děti zažily ten nejlepší příběh. Naše povedená dvojka a táborníci si společně užijí spoustu legrace a zábavy!
Instruktoři Newman School přistupují ke každému individuálně, hledají silné stránky dětí a snaží se je motivovat ke sportu, který jim nejvíce vyhovuje. Naším cílem totiž je, aby se děti na táboře cítily dobře, bavily se a odjížděly s hromadou skvělých zážitků.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Délka:

3 dny

Strava:

3x denně

Možnost zapůjčení in-line výbavy za 100 Kč/dítě

Příchod dětí je možný od 7.30 hodin, odchod dětí nejpozději v 15.50 hodin.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Mohu si dítě vyzvednout po obědě nebo kdykoliv během dne?

Samozřejmě, můžete. Domluvte se, však prosím ráno s vedoucím táboru.Co musí dítě umět, abych ho mohl/a na tábor přihlásit?

Děti mohou být ve všech zmíněných sportech úplní začátečníci.Musí mít dítě chrániče (kolen, loktů, zápěstí) při výuce in-line bruslení?

Bezpečnost dětí je pro nás prioritou, stejně jako pro vás. Je proto nezbytné, aby děti měly helmu i chrániče.Půjčíte dítěti pennyboard?

Během tábora jsou dětem k dispozici pennyboardy/longboardy různých velikostí a specifikací. Pokud si s sebou chtějí vzít vlastní skateboard, pennyboard, longboard, určitě mohou.Co budou mít děti na svačinky?

Děti každý den dostávají dvě svačiny. Dopoledne jde většinou o pečivo či sladké pečivo, odpoledne ovoceFotí se během tábora, budou fotografie volně k dispozici?

V našem týmu jsou i zkušení fotografové, kteří ani chvilku nezahálí. Fotografie ze všech táborových aktivit vám zašleme po skončení pobytu.Mohou na tábor i děti, které nemají s bruslením, jízdou na penny/boardech žádné zkušenosti?

Určitě ano, tábor je uzpůsoben tak, aby si děti mohly jednotlivé sporty nově vyzkoušet. Pokud s nimi už zkušenost mají, instruktoři se snaží jejich zkušenosti prohloubit.Nemám brusle, půjčíte mi je?

Určitě nemusíte svým ratolestem pořizovat novou sportovní výbavu, která navíc nebývá nejlevnější. Na našich táborech si děti mohou brusle jednoduše půjčit. Poplatek je 100 korun za den. Brusle jsou pro děti připravené vždy na výuku s našimi instruktory.Musí mít dítě vlastní koloběžku?

Koloběžky máme pro děti připraveny. Pokud dítěti budete chtít dát vlastní koloběžku, doporučujeme KOSTKU s většími průměry kol.

STORNO PODMÍNKY:

V případě zrušení účasti dítěte na táboře platí následující podmínky:

Storno poplatek neúčtujeme, pokud za sebe účastník zajistí náhradu.

Dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 30 dní před termínem akce, storno poplatek činí 100 % zálohy. Doplatek vám nebude účtován.

Kontaktní osoba:

Jakub Lehnert

+420 774 595 149Strava

pitný režim, oběd, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: 17 listopadu, 779 00 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

Newman School

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Naším cílem je, aby měli klienti stejnou radost ze sportu jako jejich instruktoři – my z Newman School.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. V roce 2007, kdy jsme oficiálně vznikli, nás přitom byla jen malá hrstka blízkých přátel, kteří se rozhodli šířit své zkušenosti a radost ze sportu k dalším lidem. Začátky ani cesta tam, kde jsme teď, nebyly jednoduché. Když vás ale práce baví tak jako nás, všechno jde mnohem snadněji.

Neučíme pouze konkrétní sport, ale také pomáháme klientům zbavit se strachu, ostychu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty minimálně stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, na které se klienti mohou spolehnout a vždy v nich mají oporu

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.