Cyklo příměstský tábor: Transformers

0 termínů

Příměstské

Olomouc

7-15 let

Newman School

už proběhl

CYKLO PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Téma: TransformersMÍSTO:

Olomouc, Atletický stadion OlomoucTERMÍN:

9. 8 – 13.8.2021ČAS:

Od 7:30 h do 15:50 hVĚK:

Od 7 do 15 letCENA:

2650 Kč

500 Kč = záloha na tábor
2.150 Kč = doplatek v hotovosti 1.den tábora

POPIS:

Máte doma malého cyklistu či cyklistku, co se nebojí naučit něco nového? Přihlaste je na náš tábor zaměřený na zdokonalení jízdy na kole pod vedením našich zkušených instruktorů. S námi se děti zbaví nejistoty, strachu a naučí se nové fígle při jízdě v terénu a bike parku! Projdeme si základy přenosu těžiště na kole a upevníme základní dovednosti pro zvládnutí jakéhokoli terénu, který může děti potkat při běžné vyjížďce v lese. Výuku zajišťují naši proškolení instruktoři, kteří mají s tábory i sportovními kurzy letité zkušenosti.Během příměstského tábora se děti seznámí s přeběhem filmu Tranformers a budou se snažit zabránit tomu, aby stroje vyhubily lidskou civilizaci.Kromě cyklistiky na děti čeká i řada kolektivních her, během kterých se naučí spolupracovat ve skupinách a získají nové přátele.Instruktoři Newman School přistupují ke každému individuálně, hledají silné stránky dětí a snaží se je motivovat ke sportu, který jim nejvíce vyhovuje.

Naším cílem totiž je, aby se děti na táboře cítily dobře, bavily se a odjížděly s hromadou skvělých zážitků.DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Délka: 5 dní

Strava: 3x denně

Příchod dětí je možný od 7.30 hodin, odchod dětí nejpozději v 15.50 hodin.

V ceně táboru není zahrnut poplatek za celodenní výlet 120 Kč (náklady na vzdělávací programy, vstupné, aj.) a kapesné pro děti.Doporučujeme vhodné sportovní oblečení, pevnou sportovní obuv, nepromokavou bundu nebo pláštěnku, láhev na pití.

Pitný režim v zázemí mají děti zajištěný.ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Mohu si dítě vyzvednout po obědě nebo kdykoliv během dne?

Samozřejmě, můžete. Domluvte se, však prosím ráno s vedoucím táboru.Půjčíte dítěti kolo?

Kola si můžete zapůjčit v Newman sportu na Litovelské 5, Olomouc. Pokud se chystáte pořizovat nový dětský bicykl, doporučujeme sáhnout po modelech s přehazovačkou.Co budou mít děti na svačinky?

Děti každý den dostávají dvě svačiny. Dopoledne jde většinou o pečivo či sladké pečivo, odpoledne ovoce.Fotí se během tábora, budou fotografie volně k dispozici?

V našem týmu jsou i zkušení fotografové, kteří ani chvilku nezahálí. Fotografie ze všech táborových aktivit vám zašleme po skončení pobytu.Co musí dítě zvládnout, abych ho mohl/a na cyklo tábor přihlásit?

Stačí mít osvojené základy jízdy na kole, to znamená samostatný rozjezd, zastavení
a zatočení.

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení účasti dítěte na táboře platí následující podmínky:

Storno poplatek neúčtujeme, pokud za sebe účastník zajistí náhradu.

Dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 30 dní před termínem akce, storno poplatek činí

100 % zálohy. Doplatek vám nebude účtován.

Kontaktní osoba:

Jakub Lehnert

+420 774 595 149


Strava

pitný režim, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: tř. 17 listopadu, 779 00 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

Newman School

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Naším cílem je, aby měli klienti stejnou radost ze sportu jako jejich instruktoři – my z Newman School.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. V roce 2007, kdy jsme oficiálně vznikli, nás přitom byla jen malá hrstka blízkých přátel, kteří se rozhodli šířit své zkušenosti a radost ze sportu k dalším lidem. Začátky ani cesta tam, kde jsme teď, nebyly jednoduché. Když vás ale práce baví tak jako nás, všechno jde mnohem snadněji.

Neučíme pouze konkrétní sport, ale také pomáháme klientům zbavit se strachu, ostychu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty minimálně stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, na které se klienti mohou spolehnout a vždy v nich mají oporu

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.