Adrenalinový příměstský tábor: Rychle a zběsilé

0 termínů

Příměstské

Olomouc

7-15 let

Newman School

už proběhl

KRÁTKÝ POPIS:

Pět dní nabitých adrenalinovými sporty, hrami, závody a soutěžemi. Tento tábor je zaměřený na zážitkové sporty jako jsou lanové překážky, trampolíny, jízda na koloběžkách, přeskoky přes překážky, dětské střílečky, úpolové sporty, jízda na longboardech a pennyboardech. Výuku zajišťují školení instruktoři, kteří mají s tábory i sportovními kurzy letité zkušenosti.Kromě individuálních sportů čeká na děti i řada kolektivních her, během kterých se naučí spolupracovat ve skupinách a získají nové přátele.Během tábora se děti budou cítit jako akční hrdinové z filmu Rychle a zběsile. A jako správní akční hrdinové podstoupí patřičný výcvik. ????


Instruktoři Newman School přistupují ke každému individuálně, hledají silné stránky dětí a snaží se je motivovat ke sportu, který jim nejvíce vyhovuje. Naším cílem totiž je, aby se děti na táboře cítily dobře, bavily se a odjížděly s hromadou skvělých zážitků.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Délka:

5 dní

Strava:

3x denně

Příchod dětí je možný od 7.30 hodin, odchod dětí nejpozději v 15.50 hodin.

V ceně pobytu není zahrnut poplatek za celodenní výlet, který činí 120 Kč (náklady na vzdělávací programy, dopravu, vstupné aj.) a kapesné pro děti.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Mohu si dítě vyzvednout po obědě nebo kdykoliv během dne?

Samozřejmě, můžete. Domluvte se, však prosím ráno s vedoucím táboru.Co musí dítě umět, abych ho mohl/a na tábor přihlásit?Půjčíte dítěti skateboad?

Během tábora jsou dětem k dispozici longboardy/pennyboardy různých velikostí a specifikací. Pokud si s sebou chtějí vzít vlastní skateboard, pennyboard, longboard nebo waveboard, určitě mohou.Co budou mít děti na svačinky?

Děti každý den dostávají dvě svačiny. Dopoledne jde většinou o sladké pečivo, odpoledne ovoceFotí se během tábora, budou fotografie volně k dispozici?

V našem týmu jsou i zkušení fotografové, kteří ani chvilku nezahálí. Fotografie ze všech táborových aktivit vám zašleme po skončení pobytu.Mohou na tábor i děti, které nemají s, jízdou na penny/boardech žádné zkušenosti?

Určitě ano, tábor je uzpůsoben tak, aby si děti mohly jednotlivé sporty nově vyzkoušet. Pokud s nimi už zkušenost mají, instruktoři se snaží jejich zkušenosti prohloubit.

Musí mít dítě vlastní koloběžku?

Koloběžky máme pro děti připraveny. Pokud dítěti budete chtít dát vlastní koloběžku, doporučujeme KOSTKU s většími průměry kol.

STORNO PODMÍNKY:

V případě zrušení účasti dítěte na táboře platí následující podmínky:

Storno poplatek neúčtujeme, pokud za sebe účastník zajistí náhradu.

Dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 30 dní před termínem akce, storno poplatek činí 100 % zálohy. Doplatek vám nebude účtován.

Kontaktní osoba:

Jakub Lehnert

+420 774 595 149

Strava

pitný režim, oběd, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: 17 listopadu, 779 00 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

Newman School

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Naším cílem je, aby měli klienti stejnou radost ze sportu jako jejich instruktoři – my z Newman School.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. V roce 2007, kdy jsme oficiálně vznikli, nás přitom byla jen malá hrstka blízkých přátel, kteří se rozhodli šířit své zkušenosti a radost ze sportu k dalším lidem. Začátky ani cesta tam, kde jsme teď, nebyly jednoduché. Když vás ale práce baví tak jako nás, všechno jde mnohem snadněji.

Neučíme pouze konkrétní sport, ale také pomáháme klientům zbavit se strachu, ostychu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty minimálně stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, na které se klienti mohou spolehnout a vždy v nich mají oporu

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.