V chaloupce u babičky

0 termínů

Pobytové

Březina

5-10 let

Rodinné centrum Oříšek z.s.

už proběhl

První letní, prázdninový pobytový tábor Oříšku pro vás chystá překvapení.

Na týden se v příbězích přeneseme do domku babičky Duhové paní na jejím ostrově. Společně budeme poznávat, jak to v takové chalupě funguje.
Co tam babi má, co dělá, o co se stará. Ochutnáme její dobroty, pomůžeme s vařením v kotlíku. Budeme jí koukat na prsty, protože umí spousty práce a tvoření.

Vyzkoušíme si spřádání vlny na kolovratu, seznámíme se s tkaním, vezmeme do ruky jehlu a nitě, sekerka a nožík se tam také najdou.

Do toho všeho společného tvoření a vytváření krásných okamžiků dejte maličké lumpačení, běhání, hrání, dovádění, zpívání s kytarou i bez ní, spaní pod širákem pro odvážné.
Týden uteče jako voda v horském potůčku. Budeme bohatší o nové příběhy, nové zkušenosti a zážitky. Čeká na nás spousty prožitků pod ochranou Duhové paní a laskavou tváří její babi.

Necháme se unášet v klidném plynutí času. S těmi, které známe, se kterými je nám krásně a kteří nás mají rádi.

Pro děti bude připravena snídaně, teplý oběd, dvě domácí svačinky, spolu s veselým zákuskem nebo ovocným či zeleninovým salátem a večeře. Celodenní pitný režim je samozřejmostí.

Programovou vedoucí bude p. Kateřina Havlásková, matka dvou dospělých dětí, která má pedagogické vzdělání a 39 letou praxí práce s dětmi. Využívá principy V.Satirové a vkládá je do přímé práce s dětmi.
Spolu s ní se na vás těší praktikanti Aninka a Honza.
Hlavní vedoucí bude p. Anna Zamazalová, maminka tří dětí Marka, Anežky a Matěje s 20 letou praxí práce s dětmi.
Po celou dobu programu bude přítomen proškolený zdravotník.

Co s sebou dětem nedávejte: potraviny, cennosti – prstýnky, mobilní telefony apod. Lektorky nenesou odpovědnost za jejich případné poničení či odcizení.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Březina Březina

Fotogalerie

Provozovatel

Rodinné centrum Oříšek z.s.

Jsme nezisková organizace založená v říjnu 2013. Vytváříme prostor, kde se mohou setkávat různé skupiny lidí od miminek po dospělé. Vítáni jsou všichni. Náhodní návštěvníci i ti, kdo mají chuť pravidelně se podílet na různorodých aktivitách pro rodinu v místní občanské komunitě. K pravidelným aktivitám patří Klubík pro nejmenší a Přírodovědno-turistický klub. Během roku pořádáme akce sportovního, výtvarného i jiného charakteru.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.