Ostrov duhové paní

0 termínů

Příměstské

Votice

5-10 let

Rodinné centrum Oříšek z.s.

už proběhl

Pojďte s námi do pohádky. Pojďte s námi do příběhů.
Kde se hraje, lumpačí a sní, tvoří, zpívá, skáče a raduje se celý týden prostě jen tak.
"Mami, já tam chci taky být".
Po celý týden budou k dispozici fotografie, které pořídíme a které budou každý den k dispozici pro rodiče k vytištění.

Pro děti bude připraven teplý oběd, dvě domácí svačinky, spolu s veselým zákuskem a ovocným či zeleninovým salátem. Zajištěn bude celodenní pitný režim.

Program bude aktuálně postaven na věkovou skladbu přihlášených dětí. S ohledem na všestranný rozvoj účastníků. Mimo jiné na rozvoj jemné motoriky, pohybových, jazykových a komunikačních dovedností.

Celý tábor povede a programovou vedoucí bude p. Kateřina Havlásková, matka dvou dospělých dětí, která má pedagogické vzdělání a 39 letou praxí práce s dětmi. Využívá principy V.Satirové a vkládá je do přímé práce s dětmi.
Spolu s ní se na vás těší praktikanti Lukáš, Aninka a Honza.
Hlavní vedoucí bude p. Anna Zamazalová, maminka tří dětí Marka, Anežky a Matěje s 20 letou praxí práce s dětmi.
Po celou dobu programu bude přítomen proškolený zdravotník.

Tábor bude probíhat vždy od 7:30 do 16:30 hod. Poslední noc z 27. na 28. bude připravena možnost přespání dětí na Oříšku.

Potvrzení o bezinfekčnosti přineste v pondělí 24.7.2017 ráno při nástupu Vašeho dítěte na příměstský tábor. Potvrzení nesmí být starší 1 dne před nástupem!

Co s sebou: přezůvky, kartáček na zuby a kelímek, maličký ručník, ofocenou kartičku zdravotní pojišťovny, vhodné oblečení do herny – možnost ušpinění od barev a lepidla, vhodné oblečení na ven – možnost ušpinění při venkovních hrách, karimatku, polštářek a plyšáčka na odpolední odpočinek

Co ssebou dětem nedávejte: sladkosti, peníze, cennosti – prstýnky, mobilní telefony apod. Lektorky nenesou odpovědnost za jejich případné poničení či odcizení.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: U vodojemu 728, 259 01 Votice

Fotogalerie

Provozovatel

Rodinné centrum Oříšek z.s.

Jsme nezisková organizace založená v říjnu 2013. Vytváříme prostor, kde se mohou setkávat různé skupiny lidí od miminek po dospělé. Vítáni jsou všichni. Náhodní návštěvníci i ti, kdo mají chuť pravidelně se podílet na různorodých aktivitách pro rodinu v místní občanské komunitě. K pravidelným aktivitám patří Klubík pro nejmenší a Přírodovědno-turistický klub. Během roku pořádáme akce sportovního, výtvarného i jiného charakteru.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.