Dobrodružství na dlani - Starší 2021

0 termínů

Příměstské

Praha 4

10-13 let

Agentura Wenku s. r. o.

už proběhl

Náš program je inspirován láskou k přírodě a dobrodružství. Nahlédneme do vnímání přírody v pojetí severoamerických indiánů a něco se dozvíme i o její ochraně.
Po několikaměsíčním omezení pohybu nás všech jsme se snažili do program vložit maximum akce. Čeká nás souboj se zlým šamanem, vystoupáme na nejvyšší vrcholy našeho světa a prozkoumáme vůně ze všech koutů.
Nudit se nebudou ani zájemci o činnosti kreativní. Vyrobíme si vlastnoručně batikovaná trička, nosítka pro kmenového náčelníka a pomocí kouřových signálů dokonce i kmenové obrazy.
V rámci pohybových aktivit proběhne také sportovní klání. Uspořádáme turnaj v méně známé hře brännball a ukážeme si, že i hra „Člověče, nezlob se!“ může být pořádná dřina.
V průběhu týdne plánujeme i jednodenní výlet do menší zoo v okolí Prahy (Zájezd nebo Radonice), kde nás čeká nejen mnoho zajímavých zvířat, ale i křížovka a otázky.
Program celého týdne není vázán etapovou hrou.

Ve škole budeme mít k dispozici tělocvičnu, šatnu, sociální zařízení a venkovní hřiště. Vypravíme se také určitě do nedalekého Krčského lesa.

Program tábora je koncipován tak, aby děti společně trávily čas ve 2 skupinách o maximální kapacitě 15 dětí. Každé z těchto skupin se budou věnovat 2 instruktoři / animátoři. Pečlivě sledujeme a nadále budeme sledovat vývoj aktuální epidemiologické situace a veškerá s tím související opatření. Hry pečlivě vybíráme a plánujeme tak, aby byly co nejméně kontaktní, ale současně umožnily účastníkům uvolněnou zábavu, pohyb a kontakt s vrstevníky, který nebyl dlouho možný. Na místě bude k dispozici dezinfekce a o dalších opatřeních budeme včas informovat.

2 990 Kč
V příadě přihlášení sourozenců je cena pro druhého a každého dalšího sourozence 2490,- Kč.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Budějovická 680, 14000 Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Agentura Wenku s. r. o.

Jsme cestovní kancelář pro školy s 12letou tradicí. V dnešní dobrodužné době jsme se rozhodli využít naše kapacity a know-how a nabídnout odlehčení rodičům i smyslupnou zábavu dětem v letních měsících.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.