Letní dětský tábor - PIRÁTI Z KARIBIKU

0 termínů

Pobytové

Buchlovice

6-17 let

Barevné prázdniny

už proběhl

Letní tábor s celotáborovou hrou PIRÁTI Z KARIBIKU!
- Zděné chaty, budova, společenská místnost i taneční sál
- Hry, soutěže, výlet, táborák, diskotéky
- Dobrodružství, zábava a legrace
- Sehraná parta zkušených vedoucích a lektorů
- Specializace: Sportovní, Výtvarná, Kdo přežije, noDrama, Tvorba PC her
Více informací na

Program

Pro děti bude jako vždy zajištěn celodenní program – ranní hra místo rozcvičky, dopolední hry, zábava na polední klid, odpolední program a samozřejmě večerní, popřípadě noční hry. Nebude chybět ani výlet, táborák a diskotéka!
Náplň tábora se skláda ze tří částí: oddílová činnost, celotáborová hra a specializace.

Ubytování

Rekreační středisko Dopravák. V horním areálu máme k dispozici zděné chaty. V každé chatě je osm lůžek rozdělených do dvou pokojů. Pokoje jsou vybaveny jednoduchým nábytkem (postele, skříně, noční stolky, stůl a židle). Každá chata má společnou předsíňku a terasu. Na terase je k dispozici zahradní nábytek. Nejmenší táborníci jsou ubytováni ve zděné budově, ve čtyř až šestilůžkových pokojích se společným sociálním zařázením na chodbě. Pokoje v budově jsou vybaveny podobně jako pokoje v chatách.

Strava

pitný režim, snídaně, oběd, večeře, svačina

Storno poplatky

  • V PŘÍPADĚ ZÁKAZU POBYTOVÝCH AKCÍ NEBO UZAVŘENÍ REKREAČNÍCH STŘEDISEK ZE STRANY VLÁDY ČR Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE VÁM BUDEME VRACET 100% UHRAZENÉ ČÁSTKY.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Buchlovice 81, 687 08 Buchlovice

Fotogalerie

Provozovatel

Barevné prázdniny

Naše táborová organizace je tvořena různorodou skupinou lidí. Převážně se jedná o učitele nebo studenty pedagogických a sportovních oborů, kteří se věnují práci s dětmi a mláděží. Náš tým, samozřejmě v různých personálních obměnách, funguje od roku 1993. Nejprve pouze formou celoroční práce s dětmi od 8 do 17 let (basketbalový oddíl). Od roku 2002 jsme rozšířili naše aktivity na vzdělávací akce a rok nato jsme přidali první tábory. Od roku 2005 patří mezi naše aktivity také velmi oblíbené pobyty pro rodiče s dětmi.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.