Letem ZOO světem - Pražská zoo NOVÝ PROGRAM (skupina 9-12 let)

2.8. - 6.8.2021

Příměstské

Praha 7

6-12 let

Věda nás baví o.p.s.

obsazeno

Tento příměstský tábor pro všechny malé zoology je plný nových zážitků a poznatků z říše zvířat, které na běžné prohlídce ZOO rozhodně nezískáte. Vydejte se s námi po stopách těch nejzajímavějších stvoření na naší planetě tak, jak se na ní vyvíjela.

Letošní téma: Vznik a vývoj živočišné říše na naší planetě

Toto léto se vydáváme na dobrodružnou cestu po stopách vzniku a vývoje života na Zemi od samého počátku. Zábavnou formou se postupně seznámíme se všemi skupinami živočichů, které obývají Modrou planetu. Tematické exkurze, celotáborová hra, pohybové aktivity, zábavné hry.

Termíny

Turnus od-do Poznámka
2.8. - 6.8.2021 Náhradník

Místo konání

Adresa: U Trojského zámku 120/3, Praha 7 Praha 7

Fotogalerie

Provozovatel

Věda nás baví o.p.s.

Pořádáme vědecké kroužky, tábory a exkurze pro děti, kde se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a vyzkouší si, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malým vědcem. Děti provádějí experimenty, např. si postaví sopku, přistávací modul z balonků, jednoduchý kompas, lávovou lampu apod.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.