Umění-hra-divadlo

1.8. - 15.8.2020

Pobytové

Radnice

7-15 let

Sdružení pro tvořivou dramatiku, z. s.

volno

Dětský letní tábor zaměřený na umělecké aktivity. Bude se odehrávat v lesích nad městem Radnice v krajině Berounky na Rakovnicku.

3 000 Kč
včetně dopravy autobusem z Prahy na místo a zpět
4 000 Kč-25%

Program

Hlavní náplní tábora jsou dramatické, výtvarné, hudební a literární aktivity, které probíhají v úzkém sepětí s okolní krajinou a vycházejí ze specifických rysu místa, jeho historie a atmosféry. Táborová činnost rámovaná volnou celotáborovou hrou přirozeně ústí v nejrůznější společné události, představení či výstavy.
V okolí jsou pole, louky a rozmanité lesy, ke koupání bude sloužit nový rybník asi 1 km od tábořiště. Umělecké a tvořivé aktivity tak „zředíme“ koupáním, hrami a výlety po okolí.

Ubytování

stany s podsadou

Strava

pitný režim, snídaně, oběd, večeře, svačina, stravování zajišťují profesionální kuchařky

Termíny

Turnus od-do Poznámka
1.8. - 15.8.2020 sraz účastníků v 10.00 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Hájovna 245, 33828 Radnice

Fotogalerie

Provozovatel

Sdružení pro tvořivou dramatiku, z. s.

Spolek s celostátní působností, který sdružuje více než 800 učitelů všech stupňů a typů škol, studentů SŠ a VŠ pedagogického a uměleckého zaměření, vedoucích dětských a mladých divadelních souborů a dalších zájemců o dramatickou výchovu nebo některé její oblasti (školní DV, divadlo hrané dětmi, dětská recitace, dramatickovýchovné metody užívané v jiných předmětech, při práci s handicapovanými atd.). Je členem mezinárodní nevládní organizace IDEA (International Drama/Theatre and Education Association) a české sekce mezinárodní nevládní organizace amatérského divadla AITA/IATA. STD je od svého vzniku v roce 1990 pořadatelem či spolupořadatelem celé řady přehlídek, kurzů a vzdělávacích akcí, věnuje se ale i přímé činnosti s dětmi včetně dětských letních táborů.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.