PROGRAMOVÁNÍ A ZÁKLADY ROBOTIKY PRO ZAČÁTEČNÍKY

24.8. - 28.8.2020

Příměstské

Poděbrady

6-14 let

Intellectus

volno

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Programování a základy robotiky pro začátečníky je jako stvořený pro všechny začátečníky i mírně pokročilé programátory, kteří se touží v programování a IT zlepšit. Během 5 dní tábora se budeme učit programovat v blokových programovacích jazycích vhodných pro začátečníky. Na své si přijdou i milovníci moderních technologií, protože budeme v rámci táborového programu nejen programovat, ale ukážeme a vyzkoušíme si i promakané roboty a další techniku a elektroniku! Vše si budeme propojovat dohromady pomocí her a jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budeme také vyrážet často ven a aktivně odpočívat.

Program

Konkrétní harmonogram dní bude brzy doplněn. Můžete se ale těšit na:
* základy programování v blokových jazycích
* vytvoření si vlastní počítačové hry
* práci s roboty jako např. Ozoboty, mBoti nebo Lego roboti
* vyzkoušení si mnoha nových technických věcí jako jsou třeba droni

Strava

pitný režim, oběd, svačina, Dbáme na zdravou a kvalitní stravu vhodnou pro děti. Když je možnost tak i lokální suroviny. V případě dietních požadavků nás kontaktujte a pokusíme se to zařídit.

Storno poplatky

  • Odhlášení méně než 14 dnů před zahájením tábora činí poplatek 75 % z celkové ceny tábora.
  • Odhlášení méně než 7 dnů před zahájením tábora činí poplatek 100 % z celkové ceny tábora.
  • Odhlášení v den zahájení tábora činí poplatek 100% z celkové ceny tábora.
  • Odhlášení po zaplacení tábora činí poplatek 50% z celkové ceny tábora.
  • Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

Termíny

Turnus od-do Poznámka
24.8. - 28.8.2020 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Lidická 702, 29001 Poděbrady

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.