VĚDCEM A PROGRAMÁTOREM NA TÝDEN ANEB BIOLOGIE, CHEMIE, ROBOTIKA A PROGRAMOVÁNÍ V PRAXI

0 termínů

Příměstské

Praha 2

8-15 let

Intellectus

už proběhl

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Vědcem a programátorem na týden je jako stvořený pro všechny malé zvídavé badatele a badatelky, kteří touží poznat, jak vypadá genetická informace DNA a jak si z domácích surovin udělat mýdlo, ale i chtějí zjistit, co se děje “v hlavě” robotům. Na své si přijdou milovníci moderních technologií, protože budeme v rámci táborového programu s lektorkou bioložkou Klárkou mikroskopovat a provádět všemožné hokusy pokusy, ze kterých by leckdy byli překvapeni i pracovníci Akademie věd! Ale také si se budeme věnovat programování a robotům.

6 500 Kč
6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou.

Program

izolaci deoxyribonukleové kyseliny neboli DNA
tvorbu vlastních webových stránek
mikroskopování všeho možného s novými USB mikroskopy
základy programování a robotiky včetně mnoha zajímavých aplikací do praxe.

Strava

pitný režim, oběd, svačina, Dbáme na zdravou a kvalitní stravu vhodnou pro děti. Když je možnost tak i lokální suroviny.

Storno poplatky

  • Odhlášení méně než 14 dnů před zahájením tábora činí poplatek 75 % z celkové ceny tábora.
  • Odhlášení méně než 7 dnů před zahájením tábora činí poplatek 100 % z celkové ceny tábora.
  • Odhlášení v den zahájení tábora činí poplatek 100% z celkové ceny tábora.
  • Odhlášení po zaplacení tábora činí poplatek 50% z celkové ceny tábora.
  • Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Rašínovo nábřeží 26, 12000 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.