VÍCEAKTIVITOVÝ TÁBOR dvoutýdenní (více turnusů).

4 termíny

Pobytové

Meziměstí

6-16 let

Tábornický spolek GREENHORNS.

volno

VÍCEAKTIVITOVÝ tradiční tábor. KOUPALIŠTĚ v Meziměstí s bazénem pro menší a s 60 METROVOU SKLUZAVKOU. Osvědčené DISKOTÉKY s osvětlením. (dvakrát na každém běhu!) Nespočet drobných i větších her, např.: BOJ O VLAJKY, Indiánský fotbal, soutěže, DIVADELNÍ PŘEVLEKY a večerní program. Lesy, louky, volitelné VÝLETY DO SKAL. Pro starší zájemce SPANÍ V PŘÍRODĚ, volitelná noční výprava, TÁBORÁK, KOUPÁNÍ také na přírodním rybníku, BUBNOVÁNÍ v kruhu (tři běhy), na každý běh přijede KOUZELNÍK, pro starší DVOUDENNÍ VÝPRAVA, atd… VŠE V CENĚ TÁBORA. (Nikdy nic dodatečně nevybíráme!)

Zkušený pořadatel a vedoucí z vlastního týmu. Dětský tábornický oddíl GREENHORNS. 35 let tradice a přes 12.550 odtáborovaných děti!!! Fotky a videa z minulých let naleznete na našich www stránkách.

6 980 Kč
Při plošném zákazu táborů CELÁ platba zpět nebo na příští rok.

Program

VÍCEAKTIVITOVÝ tradiční tábor. Uvedeno v popisu.

Ubytování

Budova tábora je pro děti dobře vybavena STOLNÍ TENIS, kolotoč, míče, HŘIŠTĚ, dvě 5 metrové TRAMPOLÍNY, jídelna i na malování a tvoření, SÁL NA HRY a diskotéky, pokoje pro všechny táborníky, VZDUŠNÝ HOKEJ, stavebnice, stolní fotbal, …

Tábor je Ruprechticích pod Ruprectickým špičákem. (Rozhledna) Chráněná krajinná oblast (CHKO) Broumovsko - Broumovské stěny, Kočičí hrad na Ostaši, Adršpašsko-teplické skály, atd.

Strava

pitný režim, snídaně, oběd, večeře, svačina

Termíny

Turnus od-do Poznámka
3.7. - 16.7.2022 1. běh Přihlásit se
17.7. - 30.7.2022 2. běh Přihlásit se
31.7. - 13.8.2022 3. běh Přihlásit se
14.8. - 27.8.2022 4. běh Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Ruprechtice 142, 54983 Meziměstí

Fotogalerie

Provozovatel

Tábornický spolek GREENHORNS.

35 let zkušeností, 256 realizovaných dětských táborů a puťáků na kterých s námi bylo 12.550 dětí !!!

Znáte jiný podobný dětský oddíl ?

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.