Albíkův příměšťák - Sportovní ZŠ Človíček - Veronské nám.

10.8. - 14.8.2020

Příměstské

Praha 15

6-12 let

Věda nás baví o.p.s.

volno

ZÁBAVNÝ příměstský tábor jsme vymysleli jako bonus pro naše děti. Díky partnerovi Vám můžeme nabídnout nový tábor i během jarních prázdnin!


Tábor je určený rodičům, kteří hledají smysluplnou zábavu pro svoje děti během jarních prázdnin v Praze. Příměšťák se smysluplným programem, výlety a plný zábavy, bude probíhat každý všední den od 7:30 do 16:00 hodin. Děti zažijí výlety i pobyty venku. Dětem můžeme nabídnout pestrou paletu aktivit od sportu, přes kreativní tvoření, exkurze na zajímavá místa, společenské i modelové hry. Prostě zábavu vevnitř i venku za asistence kvalitních lektorů.

Termíny

Turnus od-do Poznámka
10.8. - 14.8.2020 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Veronské náměstí 595, 109 00 Praha 15 Horní Měchol Praha 15

Fotogalerie

Provozovatel

Věda nás baví o.p.s.

Pořádáme vědecké kroužky, tábory a exkurze pro děti, kde se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a vyzkouší si, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malým vědcem. Děti provádějí experimenty, např. si postaví sopku, přistávací modul z balonků, jednoduchý kompas, lávovou lampu apod.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.