LDT Eš u PAcova - 0. turnus - již tradiční turnus pro nejmenší táborníky, věk od 4 do 12 let

0 termínů

Pobytové

Pacov

4-12 let

Ešská sportovní s.r.o.

už proběhl

týdenní tábor pro nejmenší, na tento turnus jezdí děti již od 4 let (podmínkou je samostatnost), tento turnus je vhodný pro děti od 4 do 12 let. Hry a celkové pojetí tábora je na tomto turnuse uzpůsobeno tak, abychom dětem nahradili po celý týden rodiče. V oddíle je maximálně deset dětí o které se starají naši nejzkušenější vedoucí. Díky malému počtu účastníků se všechny hry odehrávají společně a díky tomu má tábor rodinný charakter. Počet dětí je omezen na 50 (5 oddílů). Cena poukazu - 3 550 Kč
V letošním roce NOVĚ plánujeme ŽIVÉ přenosy z hlavního táborového dění na FACEBOOKu, i Vy tak budete s námi, díky přímému přenosu prožívat naše dobrodružství.

Letní dětský tábor v Eši u Pacova s více jak 50letou tradicí. Ubytováním ve vytápěných chatách, sociálním zařízením, kulturním sálem (hojně využívaným při nepřízni počasí), kuchyní a jídelnou a samostatnou ozdravovnou. V areálu se nachází 16 000m2 travnaté udržované plochy, fotbalová a volejbalové hřiště, zpevněná betonová plocha. Koupání v horkých dnech se nachází od roku 2014 přímo v areálu tábora, nový bazén o rozměrech 4 x 9 m od firmy ALBIXON. Bazén s moderní solnou čističkou je napuštěn slanou vodou. Pro větší děti, které si chtějí pořádně zaplavat je cca 30 minut chůze možnost koupání v nově zrekonstruovaném nádherném přírodním koupališti Pošná nebo Pacov.

Tábor je umístěn na Vysočině u obce Eš v malebné krajině a obklopen bohatými lesy, dost daleko od ruchů civilizace. Odjezdy autobusy z Prahy a Kladna.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: LDT Eš u Pacova, 39501 Pacov

Fotogalerie

Provozovatel

Ešská sportovní s.r.o.

provozovatel letního dětského tábora s více než 60-ti letou tradicí

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.