LDT Eš u Pacova - 1. turnus - tradiční turnus pro táborníky, věk od 6 do 16 let

0 termínů

Pobytové

Pacov

6-15 let

Ešská sportovní s.r.o.

už proběhl

14-ti denní tábor, tento turnus je vhodný pro děti od 6 do 16 let. V oddíle je maximálně dvanáct dětí o které se starají naši nejzkušenější vedoucí. Počet dětí je na tento turnuse je 120 (10 oddílů). Cena poukazu - 5 450 Kč
V letošním roce NOVĚ plánujeme ŽIVÉ přenosy z hlavního táborového dění na FACEBOOKu, i Vy tak budete s námi, díky přímému přenosu prožívat naše dobrodružství.

Celotáborová hra:

Celotáborová hra pro rok 2017 je inspirována "Světem fantasie a na 1. turnusu se vydáme objevit tajemství planety Pandora. Seznámit se s modrými obyvateli a pomoci ochránit jejich prastará tajemství a bohatství, které si chtějí někteří lidé přivlastnit a zničit tak tento nádherný svět...

Máme pro Vás připraveno plno denních i nočních dobrodružství a hlavně plno nezapomenutelných zážitků.

O děti se starají ty nejzkušenější oddíloví vedoucí s věkovým průměrem 30 let, strava je 6x denně, zajištěn je pravidelný pitný režim a zdravotnický dozor!!!

Letní dětský tábor v Eši u Pacova s více jak 50letou tradicí. Ubytováním ve vytápěných chatách, sociálním zařízením, kulturním sálem (hojně využívaným při nepřízni počasí), kuchyní a jídelnou a samostatnou ozdravovnou. V areálu se nachází 16 000m2 travnaté udržované plochy, fotbalová a volejbalové hřiště, zpevněná betonová plocha. Koupání v horkých dnech se nachází od roku 2014 přímo v areálu tábora, nový bazén o rozměrech 4 x 9 m od firmy ALBIXON. Bazén s moderní solnou čističkou je napuštěn slanou vodou. Pro větší děti, které si chtějí pořádně zaplavat je cca 30 minut chůze možnost koupání v nově zrekonstruovaném nádherném přírodním koupališti Pošná nebo Pacov.

Tábor je umístěn na Vysočině u obce Eš v malebné krajině a obklopen bohatými lesy, dost daleko od ruchů civilizace. Odjezdy autobusy z Prahy a Kladna.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: LDT Eš u PAcova, 39501 Pacov

Fotogalerie

Provozovatel

Ešská sportovní s.r.o.

provozovatel letního dětského tábora s více než 60-ti letou tradicí

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.