Robotický týden

0 termínů

Příměstské

Praha 9

7-15 let

Kiddum

už proběhl

Příměstský tábor vhodný pro děti od 7 do 12 let. Máš rád LEGO a fascinují tě roboti? Přemýšlíš jak věci fungují, nebo jak by fungovat mohly? Náš LEGO Education příměstský robotický tábor kombinuje stavění z lega s programováním robotů. Zaměříme se na rozvoj technických dovedností při stavbě robotů ze stavebnice WeDo - first robot a Mindstorms EV3, a budeme také rozvíjet nejen logické myšlení, ale i schopnost analyzovat a řešit problém.

Jak vypadá běžný den na LEGO kempu?
Náš den začíná příchodem v 9:00 a končí v 16:00. Dopoledne obvykle probíhá LEGO Education program zaměřený podle věku skupiny dětí. Dvě hodiny LEGO výuky nezapomínáme proložit svačinou. Za pěkného počasí po obědě vyrážíme na čerstvý vzduch hrát hry a dovádět případně na nějaký výlet, a v případě že by nám počasí nepřálo budeme zdokonalovat své kreativní schopnosti uvnitř a nebo zdokonalovat svoje roboty. Příměstský tábor se koná v Čakovicích - Praha 9.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Oderská 333/5, 196 00 Praha 9

Fotogalerie

Provozovatel

Kiddum

Kiddum je mezinárodní vzdělávací centrum založené na produktech a programech LEGO Education.
V současné chvíli naše vzdělávací centrum spolupracuje s celou řadou mezinárodních i českých škol v Praze a okolí. Organizujeme odpolední kroužky, jednorázové akce, příměstské tábory i narozeninové oslavy v českém i anglickém jazyce pod vedením kvalifikovaných instruktorů LEGO EDUCATION.
Programy LEGO EDUCATION se specializují na děti 3-14 let a zahrnují systém integrovaného vzdělávání matematiky, fyziky, mechaniky, informačních technologií a robotiky.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.