Inženýr stavitel - LEGO Education Čakovice

0 termínů

Příměstské

Praha 9

4-6 let

Kiddum

už proběhl

Příměstský tábor s programy LEGO Education vhodný pro děti od 4 do 6 let.

Postavit dům či zkonstruovat padací most není vůbec žádný problém. I ten nejmenší inženýr to s námi zvládne. Během tohoto příměstského tábora budeme rozvíjet nejen technické dovednosti ale i jemnou motoriku a vlastní fantazii. Budeme například zkoumat principy jednoduchých strojů, experimentovat se silami, rovnováhou či převody nebo zkoumat, jak fungují ozubená kolečka. Zaměříme se také na týmovou spolupráci a komunikaci při hledání řešení problémů. Každý inženýr si občas potřebuje provětrat hlavu, a tak se každé odpoledne vydáme do parku a jedno odpoledne na výlet.

LEGO kemp s Kiddum je příměstský tábor založený na produktech a programech LEGO Education. Tábor je vhodný pro děti již od 4 let. Děti stráví týden (pondělí - pátek) pod dohledem našich vyškolených lektorů a budou mít plné ruce práce s objevováním světa kolem nás a světa mechaniky. Při stavění budeme celý týden rozvíjet nejen kreativitu a fantazii, ale také své analytické a logické myšlení. Naučíme se spolupracovat, společně řešit problémy a komunikovat ve skupinách.

Náš den obvykle začíná v 9:00 a končí v 16:00. Cena zahrnuje dopolední i odpolední svačinu a celodenní pitný režim. Cena nezahrnuje oběd. (Bude možné ho objednat za cenu 100 Kč/oběd, případně si nosit vlastní). 

Příměstský tábor proběhne v Čakovicích - Praha 9.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Oderská 333/5, 196 00 Praha 9

Fotogalerie

Provozovatel

Kiddum

Kiddum je mezinárodní vzdělávací centrum založené na produktech a programech LEGO Education.
V současné chvíli naše vzdělávací centrum spolupracuje s celou řadou mezinárodních i českých škol v Praze a okolí. Organizujeme odpolední kroužky, jednorázové akce, příměstské tábory i narozeninové oslavy v českém i anglickém jazyce pod vedením kvalifikovaných instruktorů LEGO EDUCATION.
Programy LEGO EDUCATION se specializují na děti 3-14 let a zahrnují systém integrovaného vzdělávání matematiky, fyziky, mechaniky, informačních technologií a robotiky.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.