Jak vycvičit draka

0 termínů

Příměstské

Praha 2

3-6 let

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

už proběhl

Máš rád Vikingy? Nebo třeba draky? Anebo snad dokonce oboje dohromady? Pak neváhej ani vteřinu a přidej se k nám! Na příměstském táboře, s názvem “Jak vycvičit draka”, tahle obrovská stvoření a také Vikingy určitě potkáš! Čeká nás pestrý program plný aktivit, výtvarných projektů výletů nejen za draky, her a spoustu zábavy. Navštívíme muzea, vodní parky, vyjedeme si do přírody a prozkoumáme pražské památky.

Příměstský tábor se koná od pondělí do pátku od 8:30 - 17:00h. V ceně je zahrnuta dopolední i odpolední svačina, oběd, pitný režim, program i vstupy.

Strava

pitný režim, oběd, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Na Slupi 14, 12000 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

Cílem Komunitního rodinného centra Jahoda je vytvořit příjemný a inspirativní prostor pro setkávání lidí všech generací.

Pořádáme pravidelné i jednorázové aktivity, volnočasové akce, poradenství, přednášky, příměstské tábory, oslavy narozenin, hlídání dětí přes den i přespávání, volnou hernu a mnoho dalšího.

V našich nově zrekonstruovaných prostorách najdete hernu s hračkami, sportovními pomůckami a deskovými hrami, výtvarnou dílnu, plně vybavený prostor pro coworking, útulnou kavárnu a školku pro děti od 1 roku.Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.