Harry Potter

0 termínů

Příměstské

Praha 2

6-12 let

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

už proběhl

Pojeďte s námi zažít čarovné prázdniny, Bradavická škola čar a kouzel je otevřená!. Kouzelnické hůlky, famfrpal, výroba lektvarů nebo výuka jasnovidectví - na to všechno se můžete těšit. Čeká nás spousta kouzelnických aktivit, výletů po okolí, tvoření a her. Navštívíme muzea, vodní parky, vyjedeme si do přírody a prozkoumáme záhady pražských památek.

Příměstský tábor se koná od pondělí do pátku od 8:30 - 17:00 h. V ceně je zahrnuta dopolední i odpolední svačina, oběd, pitný režim, program i vstupy.

Strava

pitný režim, oběd, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Na Slupi 14, 12000 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

Cílem Komunitního rodinného centra Jahoda je vytvořit příjemný a inspirativní prostor pro setkávání lidí všech generací.

Pořádáme pravidelné i jednorázové aktivity, volnočasové akce, poradenství, přednášky, příměstské tábory, oslavy narozenin, hlídání dětí přes den i přespávání, volnou hernu a mnoho dalšího.

V našich nově zrekonstruovaných prostorách najdete hernu s hračkami, sportovními pomůckami a deskovými hrami, výtvarnou dílnu, plně vybavený prostor pro coworking, útulnou kavárnu a školku pro děti od 1 roku.Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.