Ztracená ATLANTIDA - SLEVA 1000KČ!

0 termínů

Pobytové

Životice

7-18 let, 18+

Zicherka, z. s.

už proběhl

Ztracená Atlantida je dětský letní tábor pro naše nejmilejší, pořádaný dětským občanským sdružením využít slevy 1000Kč zadejte v přihlášce do políčka pro slevy tento slevový kód: ZICHERKA1000

Děti se mohou těšit na bohatý příběh, který je doslova vtáhne a jen tak nepustí. Děj se odehrává v době staré éry. Starý kontinent se potápí a Lidé, Orkové, Elfové i Nemrtví se musí zachránit a přesunout na nový kontinent zvaný Atlantida. Zde je čeká nelehký úkol, vybudovat svůj nový domov.

Zkouška to bude opravdu nelehká, čeká na ně nový svět plný nekonečných možností, kde bude záležet jen čistě na nich, jak to vše dopadne. Nic není předem jasně dáno.

Co jim přinese nový svět Atlantida a jaké nástrahy a léčky na ně čekají? Zachrání svůj nový domov před neznámou pohromou, která na ně čeká? Který národ dokáže zvítězit a bude vládnout všem ostatním?

To vše a mnohem více, již 30. 7. – 12. 8. 2017

Co je zahrnuto v ceně?

Doprava autobusem z Dětmarovic, tam i zpět
Ubytování 14dní/13nocí
Strava 6×denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večerě, noční jídlo)
Pitný režim 24h denně – čaj, limonáda, voda s mátou,…
Bohatý táborový program – celotáborová hra strhující příběh
Kvalitní péče vedoucích, praktikantů, zdravotníků,…
Výlet na Dívčí Hrad – včetně vstupného
Výlet na koupaliště – včetně dopravy a vstupného
Bohaté odměny a ceny – sladkosti, diplomy, medaile, poháry,…
Tombola, ve které vyhrává opravdu každý! – v den příjezdu do tábora
A kdo nás zná, tak ví, že v ceně je toho mnohem více -)

Děti se mohou těšit na budování svého národa, stavění svého města či pevnosti, dobývání a rozšířování svého království, uzavírání obchodu a spojenectví s jinými národy, budování své armády a v neposlední řadě na ně čekají i kruté a nelítostné bitvy, které ověří připravenost našich malých hrdinů.

To vše a mnohem více v doprodu příběhu, který jistě přinese i velkou zápletku!

A aby toho nebylo málo, tak to vše podtrhneme skvělými kostýmy, dobovými předměty, historickými kulisami, skvěle připraveným týmem. A To vše bude doprovázet malebná grafika.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Dívčí Hrad Životice

Fotogalerie

Provozovatel

Zicherka, z. s.

Naše dětské občanské sdružení Zicherka se věnuje především dětem. Je složeno z party mladých lidí, která pořádá pro širokou veřejnost zábavu a různé možnosti, jak trávit svůj volný čas a získávat tak spoustu nových kamarádů, zkušeností i zážitků, na které by pak mohli všichni v budoucnu rádi vzpomínat.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.