Námořníkův týden

0 termínů

Příměstské

Olomouc

6-15 let

Plavby Olomouc

už proběhl

Prázdniny za kormidlem. To je „Námořníkův týden“! Plavby Olomouc pořádají příměstský tábor pro děti 1. a 2. stupně ZŠ. Účastníky čeká pod vedením zkušených kapitánů a instruktorů pět dní nabitých
aktivitami, při kterých si osvojí základní námořnické dovednosti, poznají život na řece Moravě a různá přírodní i historická zákoutí Olomouce a jejího okolí. Nebudou chybět interaktivní hry, poznávání flóry a fauny, orientace v terénu nebo nácvik pomoci tonoucímu. Zkrátka vše, co je potřeba k tomu, aby se z dětí stali praví námořníci.

2 800 Kč
V ceně jsou zahrnuty veškeré další náklady pro děti včetně jídla.

Strava

pitný režim, oběd, svačina, (2x denně svačinka, 1x oběd)

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Přístaviště U Vodníka, Nové Sady 772 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

Plavby Olomouc

Jsme spolek „Řeka Morava pro Olomouc“ a vznikli jsme proto, abychom mohli začít realizovat první výletní plavby motorovou lodí po řece Moravě Olomoucí. Od roku 2016 pro vás realizujeme i poznávací jízdy historickou Olomoucí na našem OLOŠLAPU.

Co víc… V přístavech má být rušno, vládnout dobrá nálada a zpěv znít daleko za obzor. V tom našem olomouckém tomu není jinak. Připravujeme koncerty, divadla, workshopy i jiné kulturně-společenské akce pro děti i dospělé.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.