Kurzy šití Plzeň - Příměstský tábor pro děti "Tvoříme a šijeme - s barvami si hrajeme" 2019

0 termínů

Příměstské

Plzeň 2-Slovany

7-14 let

Centrum ručních prací a tvorby, z.s.

už proběhl

TERMÍNY:
I. turnus: 8. - 12. 7. 2019 PLNO!!
II. turnus: 5. - 9. 8. 2019
KDY: pondělí až pátek vždy od 8.00 do 16.30 hod
POČET ÚČASTNÍKŮ: max. 10

VĚK: 7 – 14 let
CENA: 3 350 Kč

POPIS: Děti se naučí různé techniky práce s barvami a látkou, jako je například batika, uzlování, potisk a tvorba vlastní vzorované látky, zároveň si osvojí základy ručního i strojového šití tak, abychom mohli vyrobené látky i zpracovat (jednoduchá sukně, šaty, nákupní tašky...) Vyrábět budeme nejen z látek, ale i z papíru a jiných materiálů, kde využijeme různé výtvarné techniky, děti také naučíme zajímavou techniku drhání - macramé, díky níž si mohou vyrobit vlastní náramky, šperky, kabely, dekorace na zdi, závěsy na květiny, opasky, vodítka pro psy apod.

Budeme si hrát nejen v dílně, ale i v přírodě, samozřejmě s ohledem na počasí. V plánu máme i jeden celodenní výlet, vše záleží na počasí, o všem budete informováni včas před konáním. Strava (obědy, svačiny i pitný režim) je zajištěna a je zahrnuta v ceně tábora. Veškerý výtvarný materiál v ceně (barvy, látky, tričko, pomůcky, galanterie).

LEKTORKY: Dana Muresan Ryglová, Alena Ryglová

Své dítě můžete přihlásit vyplněním přihlášky (níže). Po správném vyplnění přihlášky Vám bude do 24 hodin doručeno písemné potvrzení o přijetí přihlášky dítěte na tábor na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. S platbou vyčkejte, prosím, na toto potvrzení, sdělíme Vám, zda jsou stále volná místa a pošleme platební údaje.
Přihláška se stává závaznou až momentem uhrazení dané částky. Částku prosím odešlete do 7 dnů od obdržení emailu s potvrzením volného místa na bankovní účet uvedený v emailu. Přihlášeným účastníkům, za které nebude včas zaplacena daná částka, nejsme schopni garantovat volné místo.

Strava

pitný režim, oběd, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Úslavská 339/2, 32600 Plzeň 2-Slovany

Fotogalerie

Provozovatel

Centrum ručních prací a tvorby, z.s.

Již šestým rokem pořádáme kurzy šití v Plzni. Do 28.2.2019 probíhaly kurzy v kreativní zóně DEPO2015. Nyní se nacházíme na adrese Úslavská 339/2, 326 00 Plzeň. Nabízíme kurzy téměř pro všechny kategorie - pro děti, mládež, dospělé, pokročilé i začátečníky. Máte zde možnost naučit se něco nového od úplných začátků až po vlastní výrobek, nebo se zdokonalit v tom, co již umíte. Rozvíjíme zde Vaši kreativitu a fantazii - té se u nás meze nekladou. Kompletní program si můžete prohlédnout na stránkách www.kurzysiti-plzen.cz.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.