Ztracená ATLANTIDA 2019

28.7. - 10.8.2019

Pobytové

Dívčí Hrad

7-17 let

Zicherka, z. s.

volno

Dopřejte vašim dětem dobrodružný a zábavný zážitek z letního tábora! A ne jen tak ledajakého. Na 14denním táboře Ztracená Atlantida je kromě bohatého programu čeká také velký historický příběh s kostýmy a historickými kulisami, ve kterém nebude nouze ani o zvraty a napětí!

Ztracená Atlantida je dětský letní tábor pořádaný dětským občanským sdružením dva týdny zábavy si tu mohou užít děti od 7 do 17 let.

4 200 Kč
Na našich webových stránkách je možné získat slevu.

Program

pro děti je zde připraven tak obsáhlý program aktivit a činností, že se nebudou ani na chvíli nudit a ještě se mnohému přiučí.

A aby toho nebylo málo, tak to vše bude podtrženo skvělými kostýmy, dobovými předměty, historickými kulisami a skvěle připraveným týmem. Děti samozřejmě nepřijdou ani o klasické táborové aktivity, jako soutěže, turnaje, úkoly, ohňostroj, zvířátka, deskové hry, táboráky, ale také letní kino a na památku jim dokonce zůstanou i fotografie a videa.

Strava

, Strava 6×denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večerě, noční jídlo)

Dokumenty ke stažení

Storno poplatky

  • Odhlášení dítěte:
  • - 60 a více dní před konáním tabora Vám vrátíme 90% z uhrazené částky
  • - 30 a více dní před konáním tabora Vám vrátíme 70% z uhrazené částky
  • - 30 a méně dní před konáním tabora Vám vrátíme 30% z uhrazené částky
  • *V případě odjezdu dítětě vinou nemoci Vám bude vrácena adekvátní částka z nevyužitích služeb - strava, vstupné,...
  • *V případě, že odjezd dítěte z tábora nebude zaviněn ze strany pořadatele akce, není možné nárokovat vrácení finančních prostředků.

Termíny

Turnus od-do Poznámka
28.7. - 10.8.2019 Letní tábor Ztracená ATLANTIDA 2019 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Dívčí Hrad, 79399 Dívčí Hrad

Fotogalerie

Provozovatel

Zicherka, z. s.

Naše dětské občanské sdružení Zicherka se věnuje především dětem. Je složeno z party mladých lidí, která pořádá pro širokou veřejnost zábavu a různé možnosti, jak trávit svůj volný čas a získávat tak spoustu nových kamarádů, zkušeností i zážitků, na které by pak mohli všichni v budoucnu rádi vzpomínat.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.