Vědecké léto Brno - školící středisko Věda nás baví, OD Centrum 7. patro

0 termínů

Příměstské

Brno

6-12 let

Věda nás baví o.p.s.

už proběhl

Příměstské tábory pro děti od 6 do 12 let jsou plné zajímavých pokusů, exkurzí, aktivit a nových zážitků. Tábory probíhají v týdenních turnusech každý pracovní den po celé letní prázdniny. Děti si z tábora odnesou spoustu pěkných zážitků, poznatků a na závěr tábora získají certifikát a odznak.

Letos nás čeká nezapomenutelné dobrodružství, při kterém budeme objevovat a bádat s tématem "Věda v průběhu staletí aneb je Země placatá?"

Víte co je dutozemě, heliocentrismus nebo čtyři sloni? Umí vejce plavat? Co je uvnitř Země? Budeme zkoumat a bádat, postavíme elektromagnet, vznášedlo i raketu! Od Atlase až k Apollu 11! Čím museli naši předci projít, aby věděli o Zemi, co vědí nyní? A na našich vědeckých exkurzích se dozvíme mnoho dalších zajímavostí.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Kobližná 24 Brno

Fotogalerie

Provozovatel

Věda nás baví o.p.s.

Pořádáme vědecké kroužky, tábory a exkurze pro děti, kde se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a vyzkouší si, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malým vědcem. Děti provádějí experimenty, např. si postaví sopku, přistávací modul z balonků, jednoduchý kompas, lávovou lampu apod.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.